اهداف سایت
 • ارائه کاملترین و بروزترین آموزش های نرم افزاری عمران و معماری به زبان ساده ، با هدف ارائه پروژه اجرایی به نظام مهندسی و کارفرما، ...
 • ارائه جدیدترین محتوای آموزشی، ورکشاپ ها و فیلم های آموزشی ، با هدف ایجاد آمادگی قطعی در شما ، برای ورود به بازارکار مهندسی
 • آموزش های جامع و گام به گام نرم افزاری، پروژه محور، کاربردی و در قالب مثال های عملی + پشتیبانی بی نظیر، فقط در ال سیویل دات کام!

صدای مشتریان سایت لرن سیویل VOICE OF THE CUSTOMER|LCIVIL.COM

نظر مهندسین و همکاران عزیزی که محصولات سایت ال سیویل دات کام را تهیه کرده اند “VOC” :

فایل های صوتی و ویدیویی حاوی نظرات مهندسین و همکاران عزیزی که از محصولات آموزش ایتبس، سیف و .. سایت لرن سیویل استفاده کرده اند در ادامه تقدیم شما سروران می گردد. لرن سیویل به معنای یادگیری علوم مهندسی عمران بوده که به اختصار ال سیویل گفته می شود. بسیار خوشحالیم که در کمتر از یک سال، ۱۵ محصول و پکیج آموزشی تقدیم شما عزیزان گردید. نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما همواره برای ما بسیار حائز اهمیت بوده و هست. در این پست قصد داریم به همین موضوع بپردازیم.

اجازه بدید ویژگی های محصولات آموزشی را زبان مشتریان و همکاران عزیز سایت لرن سیویل بشنویم و ببینیم.سپس در پایان مطالبی را درباره محصولات آموزشی, خصوصیات منحصر بفرد آنها و دلیل تهیه این آموزش ها، از زبان فرزاد چمن آرا, مدرس سایت ال سیویل ارائه شده که از شما عزیزان دعوت می کنیم حتما مطالعه بفرمایید.

نظر خانم مهندس پیر فلک از استان گلستان:

دانلود این کلیپ:  voc-fateme

نظر آقای مهندس ساربان از استان خراسان:

دانلود این ویدیو:  voc3-sarban

نظر مهندس خانی و مهندس حسین پور:

دانلود این کلیپ:  voc

نظر مهندس عرفانی:

دانلود این کلیپ:  voc-erfani

نظر مهندس کمالی، نقوی، احمدی:

دانلود این کلیپ: voc4

نظر مهندس شاوردی، نوری، رضایی، جلیل نژاد، طیبی:

دانلود این کلیپ:  voc5

نظر مهندس محسنیان، غفوریان:

 

دانلود این کلیپ:  voc6

 

%d9%84%d8%b1%d9%86-%d8%b3%db%8c%d9%88%db%8c%d9%84

چرا سایت لرن سیویل را برای آموزش نرم افزارها و علوم مهندسی انتخاب کنیم؟!

استراتژی ما تولید محصولات آموزشی بر اساس اصول زیر بوده و دلایل جالبی هم برای این موارد داریم که در ادامه توضیح خواهم داد. میخواهم در این پست خیلی خودمانی و راحت بنویسم…

۱: محتوا و محصولات بروز آموزشی: سعی کردیم مطالب آموزشی ما کاملا بروز و بر اساس قوانین جدید و آخرین تغییرات مقررات ملی ساختمان و اصول طراحی سازه ها باشد. مثلا بکارگیری استاندارد ۲۸۰۰ ویرایش چهارم آن که از شهریور ۹۴ الزامی بود، اولین محصول آموزشی برای سازه های بتنی و ایتبس ۲۰۱۵ را بنده تهیه کردم و  آذر ماه که سایت را تاسیس کردیم آن را ارائه نمودیم. برای سیف ۱۴ هم اولین فیلم آموزشی را سایت ما ارائه کرد. مطالب و جزوات رایگان، فیلم های آموزشی رایگان و همه محتواها که ارائه می شوند نیز سعی می شود بروز ترین مطالب باشند.به مرور هم تمام محصولات ابدیت شده و نسخه بروز شده را کاملا رایگان به مشتریان قبلی تقدیم می نماییم. مانند فیلم آموزش تحلیل دینامیکی که از صفر مجدد تهیه شد و تقدیم شما گردید که بسیار هم مورد توجه واقع گردید. برای سایر محصولات هم همین برنامه را خواهیم داشت انشااله…

۲: آموزش روان، به زبان ساده و گام به گام: اگر دقت کنید آموزش ها بسیار با زبان ساده و روان ارائه شده اند. مثلا آموزش را از نحوه بازکردن نرم افزار با دوبل کلیک کردن روی آن شروع کرده و تا پیشرفته ترین مطالب ادامه خواهد یافت. فرض آموزش بر این بوده که کاربر هیچ گونه آشنایی قبلی با نرم افزار نداشته و ریز تمام مطالب بیان شده است. تا تمام سطوح مبتدی تا پیشرفته را در بر گیرد. گام به گام جلو رفته ایم تا در نهایت یه طراحی و تحلیل حرفه ایی یا یک ترسیم موفق داشته باشیم. کامل بودن آموزش در اولویت ما بوده است. این که واقعا نیاز به خرید محصول دیگر از سایت ها یا منابع دیگر وجود نداشته باشد. بی تعارف خدمتتان عرض کنم که هر چی بلد بودیم رو کردیم راست حسینی! در پایان آموزش کاربر بیشتر از بنده مدرس اطلاعات خواهد داشت. چون با یک زمینه فکری و اطلاعات قبلی آمده و در پایان فیلم تمام اطلاعات بنده را نیز در یک حوزه را در اختیار دارند!

۳: خط شکن بودن و ارائه محصولات با کمترین قیمت ممکن: اگر یک سرچ مختصر داشته باشید قطعا متوجه خواهید شد که قیمت های سایت ما تقریبا رایگان محسوب می شوند! ۱۵ ساعت فیلم آموزش دیواربرشی فقط ۲۴ هزار تومان! آموزش اتوکد ۱۰ هزارتومان، ایتبس و سیف ۱۳ هزار تومان و …. (لیست همه محصولات) همه محصولات ما که با انها یک طراح سازه حرفه ایی خواهید شد با کمتر از دویست هزار تومان تهیه می شوند! یعنی چند درصد یک محصول معمولی و شاید ناقص سایت x ! برخی کاربران عزیز سایت ما روستایی هستند و با زحمت به شهر آمده و هر روز آخرین تحولات و آموزش های سایت را پیگیری می کنند. آیا این محبت عزیزان را چگونه می توان پاسخ داد؟! روزی یک آموزش ساده را در اینترنت سرچ کردم. دیدم محصول مورد نظر بنده را با قیمت ۶۰۰ هزار تومان ارائه می کنند! واقعا بی انصافی بود. از طرفی همه نمی توانستند آن را تهیه و استفاده کنند. شاید همان سرچ و موضوع یکی از دلایل و انگیزه های تاسیس لرن سیویل بود. هر چند اصرار همکاران عزیزم بسیار موثر بود.

همین چند روز پیش برای آموزش سوله هم مجدد سرچ کردم. اولا موفق نشدم محصول جالبی پیدا کنم ( ممکنه واقعا آموزش های خوبی هم باشه، اما بنده پیدا نکردم!) . ثانیا دوره هایی که برای آموزش ارائه شده بود بالای ۶۰۰ هزارتومان هزینه داشتند! خیلی خوشحال شدم که فیلم آموزش بی نظیر سوله را با مبلغ کمتر از ۳۰ هزار تومان ارائه کردم و همه مشتریان هم ۱۰۰ درصد راضی هستند. فیلم آموزش تحلیل تاریخچه زمانی که تاکنون مشابه آن وجود ندارد و برای اولین بار ارائه شده است. فیلم آموزش طراحی دال های بتنی، سیف ۱۴، نقشه کشی بتنی و فولادی و نفشه کشی معماری و… هم برای اولین بار در سایت ال سیویل ارائه شدند و این باعث افتخار ماست که علاوه بر استقبال بی نظیر شما توانسته ایم رضایت ۱۰۰ درصدی کاربران را تامین نماییم.

در آینده نزدیک هم آموزش تحلیل غیر خطی پوش اور، تکلا استراکچر، دیواربرشی در سازه فولادی، تری دی مکس و … اراه خواهند شد. این شما هستید که موضوع فیلم آموزشی بعدی ما را تعیین می کنید و این موضوع باعث سرور و شادی ماست و به آن مفتخریم.

۴: پشتیبانی آنلاین و رفع اشکال مشتریان: این خاصیت منحصر بفرد سایت ال سیویل دات کام است! بنده فرزاد چمن آرا، مدرس اکثر فیلم های آموزشی سایت، در خدمت همه مشتریان هستم تا به آنها اطمینان دهم که ۱۰۰ درصد موضوع را یاد خواهند گرفت!

۵: آموزش با هدف ورود شما به بازار کار: تمام محتوای آموزشی ما با همین هدف ایجاد شده اند که شما در پایان بتوانید یک پروژه کامل و بی نقص را به کمیسیون کنترل نقشه نظام مهندسی با خیال راحت ارسال کنید و یا پروژه طراحی شده را اجرا نمایید.

-آموزش کاربردی و پروژه محور ( بصورت فیلم و تصویر و جزوه) در قالب مثال های عملی

– آموزش طراحی سازه برای تمام نواحی زلزله خیز کشور و تدریس تمام نکات مربوطه

– آموزش ، به شکلی که در پایان هیچ گونه ابهامی برای کاربر باقی نمانده و مشتری را از تهیه محصولات مشابه و هزینه اضافی بی نیاز نماید.

– آموزش نکات کاربردی اجرایی و طراحی ( غیر نرم افزاری ) سازه مورد نظر به شکلی که کاربر با مفاهیم و مبانی طراحی آشنا شده و صرفا یک کاربر پروفشنال نرم افزار نباشند.

-آموزش صفر تا صد طراحی طراحی سازه ها بر اساس آیین نامه های مورد قبول سازمان نظام مهندسی کشور. مثلا برای سازه های بتنی هم آیین نامه کانادا و هم آمریکا را آموزش داده ایم. هم تحلیل استاتیکی و هم دینامیکی را در پروژه ها بطور کامل بررسی کرده ایم. و …

تلاش شبانه روزی تیم ما برای ارائه محصولات بی نظیر آموزشی و بروز رسانی ( مطلب گذاری رایگان ) هر روز سایت و هر فعالیتی که تاکنون داشته ایم، فقط برای جلب رضایت شما سروران بوده است که امیدواریم خالق هستی هم از ما و شما خشنود باشد.

از شما همکار عزیز تقاضامندم اگر از محصولات آموزشی سایت خدمتگذارتان ” ال سیویل دات کام” استفاده کرده اید گوشی خود را برداشته و یک کلیپ یا فایل صوتی & ویدویی تهیه کرده و برای ما ارسال نمایید. تا هم کاربران جدید با محتوای آموزشی این سایت آشنا شوند و هم ما از نظرات شما برای بهبود عملکردمان استفاده نماییم. این کار شما انگیزه زیادی در تیم آموزشی ما ایجاد نموده و قطعا در کیفیت و روند فعالیت ما بسیار موثر است. شماره های تماس  ۰۹۱۸۵۸۸۶۰۵۷  و  ۰۹۱۸۹۴۴۳۷۰۹  برای ارسال فایل از تلگرام و پشتیبانی یا راهنمایی در خدمت شما هستند. هم چنین می توانید از طریق ایمیل ۳۰vil.iranian@gmail.com  فایل ها و یا نظرات را ارسال نمایید. البته در پایین همین صفحه هم می توانید نظرات را به صورت متنی هم بنویسید و بفرمایید که موضوع فیلم آموزشی بعدی ما در باره چه چیزی باشد؟!

اگر تاکنون از محصولات آموزشی ما استفاده نکرده اید، پیشنهاد می کنیم یک بار امتحان کنید! مطمن هستیم تمام محصولات دیگر را نیز سفارش خواهید داد. این موضوع را همه روزه در فروشگاه سایت مشاهده می کنم.

از اینکه با ما همراهی و همکاری می کنید بی نهایت سپاسگزارم.

برای مشاهده برترین محصولات آموزشی روی لینک های زیر کلیک نمایید:

اگر در سایت لرن سیویل ایتبس و سیف را به طور حرفه ایی یاد نگیرید, مطمئن باشید هیچ جای دیگری آنها را نخواهید آموخت%

کتاب گام به گام آموزش کاربردی ایتبس ۲۰۱۵ و سیف ۲۰۱۴ تصویری وبه زبان ساده
فیلم آموزش طراحی سازه های بتنی با دیوار برشی در ایتبس ۲۰۱۵ ( ۱۴ ساعت )
فیلم آموزش تحلیل دینامیکی در ایتبس
فیلم آموزش کامل سیف ۲۰۱۴ به زبان ساده

فیلم آموزش کنترل های سازه ایی و آیین نامه ۲۸۰۰ زلزله در ایتبس و سیف

فیلم آموزش طراحی سازه های فولادی به روش حدی LRFD در ایتبس ۲۰۱۵”به زبان ساده”

فیلم آموزش اتوکد برای مهندسین   &   فیلم آموزش طراحی دیوار حائل در ایتبس

فیلم آموزش گام به گام طراحی سازه بتنی در ایتبس ۲۰۱۵

فیلم آموزش گام به گام ترسیم نقشه های اجرایی بتنی بر اساس نتایج ایتبس و سیف

فیلم آموزش کاربردی طراحی دال های بتنی در ایتبس و سیف

فیلم آموزش نقشه کشی سازه های فولادی بر اساس نتایج ایتبس و سیف

فیلم آموزش کامل نقشه کشی معماری

۴۰ ساعت آموزش کامل مقاومت مصالح

فیلم آموزش کامل و کاربردی تحلیل تاریخچه زمانی

فیلم آموزش کامل طراحی سوله در سپ sap2000

و بهترین مطالب و محتوای اموزشی دیگر که بزودی خواهید دید! اخبار محصولات را در صفحه اصلی پیگیری نمایید.

لطفا نظرات خود را در پایین همین صفحه وارد کنید. ممنونم که وقت میزارید و به ما کمک می کنید…نظرات
 1. مهندس چمن آرا این بخش صدای مشتری خیلی جالب بود ک قطعا میتونه اعتماد کاربران رو دوچندان کنه… و شکی هم نیست ک از محصولات لذت خواهند برد…

کد شناسایی انسان از ربات ها ( الزامی ) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


آخرین محصولات سایت

  • آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی در ایتبس
   آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی در ایتبس
   • فیلم آموزش تری دی مکس به زبان ساده
    فیلم آموزش تری دی مکس به زبان ساده
    • سفارش انجام پروژه نقشه کشی سازه فولادی
     سفارش انجام پروژه نقشه کشی سازه فولادی
     • سفارش انجام پروژه نقشه کشی سازه بتنی
      سفارش انجام پروژه نقشه کشی سازه بتنی
      • فیلم آموزش کامل ایتبس ۹٫۷٫۴ |صفرتاصد سازه بتنی در ETABS9.7.4
       فیلم آموزش کامل ایتبس ۹٫۷٫۴ |صفرتاصد سازه بتنی در ETABS9.7.4
       • آموزش گام به گام طراحی سوله به روش LRFD با SAP2000
        آموزش گام به گام طراحی سوله به روش LRFD با SAP2000
        • فیلم آموزش تحلیل تاریخچه زمانی به زبان ساده
         فیلم آموزش تحلیل تاریخچه زمانی به زبان ساده
         • آموزش تصویری و کاربردی مقاومت مصالح ۱ به زبان ساده
          آموزش تصویری و کاربردی مقاومت مصالح ۱ به زبان ساده
          • کاملترین آموزش تصویری مقاومت مصالح ۱ به زبان ساده
           کاملترین آموزش تصویری مقاومت مصالح ۱ به زبان ساده
           • آموزش کامل نقشه کشی معماری
            آموزش کامل نقشه کشی معماری
            • آموزش نقشه کشی سازه فولادی
             آموزش نقشه کشی سازه فولادی
             • آموزش گام به گام طراحی دال های بتنی
              آموزش گام به گام طراحی دال های بتنی