صدای مشتریان سایت لرن سیویل VOICE OF THE CUSTOMER|LCIVIL.COM

نظر مهندسین و همکاران عزیزی که محصولات سایت ال سیویل دات کام را تهیه کرده اند “VOC” :

فایل های صوتی و ویدیویی حاوی نظرات مهندسین و همکاران عزیزی که از محصولات آموزش ایتبس، سیف و .. سایت لرن سیویل استفاده کرده اند در ادامه تقدیم شما سروران می گردد. لرن سیویل به معنای یادگیری علوم مهندسی عمران بوده که به اختصار ال سیویل گفته می شود. بسیار خوشحالیم که در کمتر از دو سال، بیست محصول و پکیج آموزشی تقدیم شما عزیزان گردید. نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما همواره برای ما بسیار حائز اهمیت بوده و هست. در این پست قصد داریم به همین موضوع بپردازیم.

اجازه بدید ویژگی های محصولات آموزشی را زبان مشتریان و همکاران عزیز سایت لرن سیویل بشنویم و ببینیم.سپس در پایان مطالبی را درباره محصولات آموزشی, نظر مشتریان در فضای مجازی، خصوصیات منحصر بفرد و دلیل تهیه این آموزش ها، از زبان فرزاد چمن آرا, مدرس سایت ال سیویل ارائه شده که از شما عزیزان دعوت می کنیم حتما مطالعه بفرمایید.

نظر خانم مهندس پیر فلک از استان گلستان:

دانلود این کلیپ:  voc-fateme

نظر آقای مهندس ساربان از استان خراسان:

دانلود این ویدیو:  voc3-sarban

نظر مهندس خانی و مهندس حسین پور:

دانلود این کلیپ:  voc

نظر مهندس عرفانی:

دانلود این کلیپ:  voc-erfani

نظر مهندس کمالی، نقوی، احمدی:

دانلود این کلیپ: voc4

نظر مهندس شاوردی، نوری، رضایی، جلیل نژاد، طیبی:

دانلود این کلیپ:  voc5

نظر مهندس محسنیان، غفوریان:

 

دانلود این کلیپ:  voc6

 

%d9%84%d8%b1%d9%86-%d8%b3%db%8c%d9%88%db%8c%d9%84

چرا سایت لرن سیویل را برای آموزش نرم افزارها و علوم مهندسی انتخاب کنیم؟!

استراتژی ما تولید محصولات آموزشی بر اساس اصول زیر بوده و دلایل جالبی هم برای این موارد داریم که در ادامه توضیح خواهم داد. میخواهم در این پست خیلی خودمانی و راحت بنویسم…

۱: محتوا و محصولات بروز آموزشی: سعی کردیم مطالب آموزشی ما کاملا بروز و بر اساس قوانین جدید و آخرین تغییرات مقررات ملی ساختمان و اصول طراحی سازه ها باشد. مثلا بکارگیری استاندارد ۲۸۰۰ ویرایش چهارم آن که از شهریور ۹۴ الزامی بود، اولین محصول آموزشی برای سازه های بتنی و ایتبس ۲۰۱۵ را بنده تهیه کردم و  آذر ماه که سایت را تاسیس کردیم آن را ارائه نمودیم. برای سیف ۱۴ هم اولین فیلم آموزشی را سایت ما ارائه کرد. مطالب و جزوات رایگان، فیلم های آموزشی رایگان و همه محتواها که ارائه می شوند نیز سعی می شود بروز ترین مطالب باشند.به مرور هم تمام محصولات ابدیت شده و نسخه بروز شده را کاملا رایگان به مشتریان قبلی تقدیم می نماییم. مانند فیلم آموزش تحلیل دینامیکی که از صفر مجدد تهیه شد و تقدیم شما گردید که بسیار هم مورد توجه واقع گردید. برای سایر محصولات هم همین برنامه را خواهیم داشت انشااله…

۲: آموزش روان، به زبان ساده و گام به گام: اگر دقت کنید آموزش ها بسیار با زبان ساده و روان ارائه شده اند. مثلا آموزش را از نحوه بازکردن نرم افزار با دوبل کلیک کردن روی آن شروع کرده و تا پیشرفته ترین مطالب ادامه خواهد یافت. فرض آموزش بر این بوده که کاربر هیچ گونه آشنایی قبلی با نرم افزار نداشته و ریز تمام مطالب بیان شده است. تا تمام سطوح مبتدی تا پیشرفته را در بر گیرد. گام به گام جلو رفته ایم تا در نهایت یه طراحی و تحلیل حرفه ایی یا یک ترسیم موفق داشته باشیم. کامل بودن آموزش در اولویت ما بوده است. این که واقعا نیاز به خرید محصول دیگر از سایت ها یا منابع دیگر وجود نداشته باشد. بی تعارف خدمتتان عرض کنم که هر چی بلد بودیم رو کردیم راست حسینی! در پایان آموزش کاربر بیشتر از بنده مدرس اطلاعات خواهد داشت. چون با یک زمینه فکری و اطلاعات قبلی آمده و در پایان فیلم تمام اطلاعات بنده را نیز در یک حوزه را در اختیار دارند!

۳: خط شکن بودن و ارائه محصولات با کمترین قیمت ممکن: اگر یک سرچ مختصر داشته باشید قطعا متوجه خواهید شد که قیمت های سایت ما تقریبا رایگان محسوب می شوند! ۱۵ ساعت فیلم آموزش دیواربرشی فقط ۲۴ هزار تومان! آموزش اتوکد ۱۰ هزارتومان، ایتبس و سیف ۱۳ هزار تومان و …. (لیست همه محصولات) همه محصولات ما که با انها یک طراح سازه حرفه ایی خواهید شد با کمتر از دویست هزار تومان تهیه می شوند! یعنی چند درصد یک محصول معمولی و شاید ناقص سایت x ! برخی کاربران عزیز سایت ما روستایی هستند و با زحمت به شهر آمده و هر روز آخرین تحولات و آموزش های سایت را پیگیری می کنند. آیا این محبت عزیزان را چگونه می توان پاسخ داد؟! روزی یک آموزش ساده را در اینترنت سرچ کردم. دیدم محصول مورد نظر بنده را با قیمت ۶۰۰ هزار تومان ارائه می کنند! واقعا بی انصافی بود. از طرفی همه نمی توانستند آن را تهیه و استفاده کنند. شاید همان سرچ و موضوع یکی از دلایل و انگیزه های تاسیس لرن سیویل بود. هر چند اصرار همکاران عزیزم بسیار موثر بود.

همین چند روز پیش برای آموزش سوله هم مجدد سرچ کردم. اولا موفق نشدم محصول جالبی پیدا کنم ( ممکنه واقعا آموزش های خوبی هم باشه، اما بنده پیدا نکردم!) . ثانیا دوره هایی که برای آموزش ارائه شده بود بالای ۶۰۰ هزارتومان هزینه داشتند! خیلی خوشحال شدم که فیلم آموزش بی نظیر سوله را با مبلغ کمتر از ۳۰ هزار تومان ارائه کردم و همه مشتریان هم ۱۰۰ درصد راضی هستند. فیلم آموزش تحلیل تاریخچه زمانی که تاکنون مشابه آن وجود ندارد و برای اولین بار ارائه شده است. فیلم آموزش طراحی دال های بتنی، سیف ۱۴، نقشه کشی بتنی و فولادی و نفشه کشی معماری و… هم برای اولین بار در سایت ال سیویل ارائه شدند و این باعث افتخار ماست که علاوه بر استقبال بی نظیر شما توانسته ایم رضایت ۱۰۰ درصدی کاربران را تامین نماییم.

در آینده نزدیک هم آموزش تحلیل غیر خطی پوش اور، رویت، طراحی کوبیاکس, یوبوت و … اراه خواهند شد. این شما هستید که موضوع فیلم آموزشی بعدی ما را تعیین می کنید و این موضوع باعث سرور و شادی ماست و به آن مفتخریم.

۴: پشتیبانی آنلاین و رفع اشکال مشتریان: این خاصیت منحصر بفرد سایت ال سیویل دات کام است! بنده فرزاد چمن آرا، مدرس اکثر فیلم های آموزشی سایت، در خدمت همه مشتریان هستم تا به آنها اطمینان دهم که ۱۰۰ درصد موضوع را یاد خواهند گرفت!

۵: آموزش با هدف ورود شما به بازار کار: تمام محتوای آموزشی ما با همین هدف ایجاد شده اند که شما در پایان بتوانید یک پروژه کامل و بی نقص را به کمیسیون کنترل نقشه نظام مهندسی با خیال راحت ارسال کنید و یا پروژه طراحی شده را اجرا نمایید.

-آموزش کاربردی و پروژه محور ( بصورت فیلم و تصویر و جزوه) در قالب مثال های عملی

– آموزش طراحی سازه برای تمام نواحی زلزله خیز کشور و تدریس تمام نکات مربوطه

– آموزش ، به شکلی که در پایان هیچ گونه ابهامی برای کاربر باقی نمانده و مشتری را از تهیه محصولات مشابه و هزینه اضافی بی نیاز نماید.

– آموزش نکات کاربردی اجرایی و طراحی ( غیر نرم افزاری ) سازه مورد نظر به شکلی که کاربر با مفاهیم و مبانی طراحی آشنا شده و صرفا یک کاربر پروفشنال نرم افزار نباشند.

-آموزش صفر تا صد طراحی طراحی سازه ها بر اساس آیین نامه های مورد قبول سازمان نظام مهندسی کشور. مثلا برای سازه های بتنی هم آیین نامه کانادا و هم آمریکا را آموزش داده ایم. هم تحلیل استاتیکی و هم دینامیکی را در پروژه ها بطور کامل بررسی کرده ایم. و …

-بروزرسانی محصولات و ارائه رایگان آنها به مشتریان قبلی : تیم آموزشی لرن سیویل، پس از تولید و ارائه هر محصول و دریافت بازخورد نظرات مشتریان، ایرادها و مشکلات احتمالی را شناسایی کرده و در اسرع وقت نسبت به اپدیت و بروزرسانی محصولات با کیفیت بسیار بهتر و ارائه اطلاعات بسیار جامع تر اقدام می نماید. به عنوان مثال، اخیرا فیلم آموزش سیف 2014 به ورژن 2016 آپدیت شده و پانزده ساعت به حجم آن اضافه گردید. فیلم آموزش تحلیل دینامیکی و همچنین آموزش نقشه کشی سازه های بتنی نیز به همین ترتیب به روزرسانی شدند که با استقبال بی نظیر همکاران عزیز مواجه گردید. این روند برای همه محصولات ادامه خواهد داشت و به صورت رایگان تقدیم همکاران عزیزی که آنها را تهیه کرده اند، خواهند شد.

اخذ مجوز تولید نرم افزارهای آموزشی مهندسی و مجوز فروش محصولات اینترنتی و فیزیکی ( برحامل و برخط ) برای جلب اعتماد مشتریانی که شناخت قبلی از لرن سیویل نداشته اند:

“اعتماد شما سرمایه ماست” اعتبار امروز سایت لرن سیویل ( ال سیویل دات کام )  معلول حضور و عضویت دهها هزار نفر از همکاران، مهندسین و دانشجویان عزیزی است که از سال نود و چهار تا کنون ما را همراهی کرده اند. تولید بیش از بیست فیلم آموزشی کم نظیر، ارائه هزاران پروژه، ورکشاپ، جزوه و مقاله رایگان، تنها بخشی از خدمات لرن سیویل در راستای اهداف تعیین شده من جمله توسعه علوم مهندسی و پیشرفت سطح علمی همکاران بوده است. با اینکه امروزه واژه لرن سیویل برای همگان نامی آشناست، اما برای فراهم نمودن بستر قانونی فعالیت های دیجیتال مجازی، مجوزهای رسمی از مراجع ذی صلاح جمهوری اسلامی ایران ” برای اطمینان بیشتر همکاران ” به شرح ذیل اخذ شده است :

1 : نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت، معدن و تجارت

2 : نماد ساماندهی وب سایت های کشور از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی

3 : مجوز تولید و فروش نرم افزارهای مهندسی از سازمان اصناف رایانه ایی کشور

4 : مجوز فروش محصولات دیجیتال برخط و برحامل از سایت سرامد ( وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره مجوز 3484 )

تلاش شبانه روزی تیم ما برای ارائه محصولات بی نظیر آموزشی و بروز رسانی ( مطلب گذاری رایگان ) هر روز سایت و هر فعالیتی که تاکنون داشته ایم، فقط برای جلب رضایت شما سروران بوده است که امیدواریم خالق هستی هم از ما و شما خشنود باشد.

درباره نویسنده و مدرس فیلم های آموزشی سایت لرن سیویل :

مهندس فرزاد چمن آرا – طراح سازه و معماری – ۹ سال سابقه طراحی و کار در شرکت های مشاور و همکاری با دفتر فنی ادارات دولتی و ارگان های نظامی – طراحی بیش از ۱۵۰۰ پروژه سازه بتنی با انواع سیستم ها در نقاط مختلف ایران – طراحی بیش از ۸۰۰ سازه فولادی با سیستم های مختلف – نویسنده و مدرس دانشگاه – سابقه تدریس در آموزشگاه های معتبر خصوصی و دولتی – طراحی بیش از ۱۰۰۰ پروژه معماری و اجرای سازه های ساختمانی متعدد- مدرس نرم افزارهای مهندسی عمران و معماری در سایت لرن سیویل و تولید ۱۸ فیلم آموزشی بی نظیر در این سایت.

از شما همکار عزیز تقاضامندم اگر از محصولات آموزشی سایت خدمتگذارتان ” ال سیویل دات کام” استفاده کرده اید گوشی خود را برداشته و یک کلیپ یا فایل صوتی & ویدویی تهیه کرده و برای ما ارسال نمایید. تا هم کاربران جدید با محتوای آموزشی این سایت آشنا شوند و هم ما از نظرات شما برای بهبود عملکردمان استفاده نماییم. این کار شما انگیزه زیادی در تیم آموزشی ما ایجاد نموده و قطعا در کیفیت و روند فعالیت ما بسیار موثر است. شماره های تماس  ۰۹۱۸۵۸۸۶۰۵۷  و  ۰۹۱۸۹۴۴۳۷۰۹  برای ارسال فایل از تلگرام و پشتیبانی یا راهنمایی در خدمت شما هستند. هم چنین می توانید از طریق ایمیل ۳۰vil.iranian@gmail.com  فایل ها و یا نظرات را ارسال نمایید. البته در پایین همین صفحه هم می توانید نظرات را به صورت متنی هم بنویسید و بفرمایید که موضوع فیلم آموزشی بعدی ما در باره چه چیزی باشد؟!

اگر تاکنون از محصولات آموزشی ما استفاده نکرده اید، پیشنهاد می کنیم یک بار امتحان کنید! مطمن هستیم تمام محصولات دیگر را نیز سفارش خواهید داد. این موضوع را همه روزه در فروشگاه سایت مشاهده می کنم.

از اینکه با ما همراهی و همکاری می کنید بی نهایت سپاسگزارم.

برای مشاهده برترین محصولات آموزشی روی لینک های زیر کلیک نمایید:

اگر در سایت لرن سیویل ایتبس و سیف را به طور حرفه ایی یاد نگیرید, مطمئن باشید هیچ جای دیگری آنها را نخواهید آموخت%

کتاب گام به گام آموزش کاربردی ایتبس ۲۰۱۵ و سیف ۲۰۱۴ تصویری وبه زبان ساده
فیلم آموزش طراحی سازه های بتنی با دیوار برشی در ایتبس ۲۰۱۵ ( ۱۴ ساعت )
فیلم آموزش تحلیل دینامیکی در ایتبس
فیلم آموزش کامل سیف ۲۰۱۴ به زبان ساده

فیلم آموزش کنترل های سازه ایی و آیین نامه ۲۸۰۰ زلزله در ایتبس و سیف

فیلم آموزش طراحی سازه های فولادی به روش حدی LRFD در ایتبس ۲۰۱۵”به زبان ساده”

فیلم آموزش اتوکد برای مهندسین   &   فیلم آموزش طراحی دیوار حائل در ایتبس

فیلم آموزش گام به گام طراحی سازه بتنی در ایتبس ۲۰۱۵

فیلم آموزش گام به گام ترسیم نقشه های اجرایی بتنی بر اساس نتایج ایتبس و سیف

فیلم آموزش کاربردی طراحی دال های بتنی در ایتبس و سیف

فیلم آموزش نقشه کشی سازه های فولادی بر اساس نتایج ایتبس و سیف

فیلم آموزش کامل نقشه کشی معماری

۴۰ ساعت آموزش کامل مقاومت مصالح

فیلم آموزش کامل و کاربردی تحلیل تاریخچه زمانی

فیلم آموزش کامل طراحی سوله در سپ sap2000

فیلم آموزش نرم افزار آباکوس

فیلم آموزش کاربردی نرم افزار تکلا استراکچر برای سازه های ساختمانی فولادی

و بهترین مطالب و محتوای اموزشی دیگر که بزودی خواهید دید! اخبار محصولات را در صفحه اصلی پیگیری نمایید.

در ادامه نظر همکاران عزیزی که در تلگرام برای ما ارسال شده اند را مشاهده می فرمایید . (شماره های ما در تلگرام : 09185886057-09189443709 )

لطفا نظرات خود را در پایین همین صفحه وارد کنید یا آنکه از طریق تلگرام یا ایمیل با ما در ارتباط باشید. ممنونم که وقت میزارید و به ما کمک می کنید…

امیدوارم بابت وقتی که می گذارید از عملکرد سایت خودتان ” لرن سیویل , ال سیویل دات کام ” راضی باشید. این نهایت هدف و آرزوی ماست…نظرات
 1. با سلام و وقت بخیر خدمت جناب آقای مهندس چمن آرا و سایر همکاران محترم ایشان. مدتی پیش یکی از محصولات آموزشی را از سایت شما خریداری کردم و کیفیت آموزش از هر لحاظ ( کیفیت تدریس و کیفیت ویدیو و صدا برداری و اشاره به نکات مهم و …) بقدری عالی و فوق العاده ارزشمند بود که سایر آموزشها را بدون کوچکترین تردیدی خریداری کردم. اگر تشکر نمیکردم ، از انصاف به دور بود. بینهایت سپاسگذارم بخاطر کار ارزنده و بزرگی که انجام میدهید . مطمئن باشید دعای خیر مشتریان را همیشه بهمراه خواهید داشت. پیشنهادی هم دارم ( البته جسارت بنده را ببخشید ) : ضمن مشاهده آموزش تکلا در سازه های بتنی ، به نکات بسیار مهم و ارزشمندی در زمینه مسایل سازه ای و آیین نامه ای اشاره فرمودید که فوق العاده عالی و بسیار بسیار ارزشمند بودند و لذت دیدن آموزش را چندین برابر افزایش میدادند . اشاره به همین نکات ، باعث شد این پیشنهاد به ذهنم برسد . میخواستم درخواست کنم در صورت امکان ، ویدیویی ( یا ویدیوهایی) نیز بطور اختصاصی در زمینه آموزش نکات مهم سازه ای (بتنی و فولادی) و آیین نامه ای و نکات اجرایی تهیه بفرمایید که مطمئنا متقاضیان بسیاری دارد و کمک بسیار بزرگی درزمینه آموزش نکات صحیح در طرح و اجرا و آشنایی با خطاهای موجود در آنها و در برخی طراحی های نادرست به علاقمندان خواهد بود. در پایان مجددا از زحمات فراوان و گرانقدر شما ، نهایت تشکر را دارم و ضمن آرزوی سلامتی و پیروزی ، در انتظار سایر آموزشهای بسیار ارزنده و مفیدی که مجموعه ی لرن سیویل تهیه میفرماید ، خواهم بود. با سپاس بیکران ، پاینده باشید.

  • درود بر شما مهندس عزیز. بسیار ممنونم از وقتی که گذاشتید و نظر دادین و سپاس از ابراز لطفتون. خدا رو شکر که راضی بودین. راجع به پیشنهادتون هم چشم. ایده خوبیه. بازم ممنونم

 2. جناب مهندس چمن آرای عزیز سلام، پکیج تکلا استراکچر جهت سازه های فولادی بسیار کامل و شیوا بود.بنده به همه همکاران جهت یادگیری تکلا استراکچر فولادی این پکیج را توصیه کردم و تعدادی از دوستان نیز تهیه کرده و خیلی راضی بودند. خسته نباشید و دستمریزاد

 3. سلام.خواهشمند است در تکمیل دوره های دردست اجرا شامل تکلا برای سوله و طراحی سقف وافل و طراحی پیشرفته با سیف تعجیل نمایید.

 4. سلام و خسته نباشید .با تشکر فراوان از نحوه اموزش و فیلم های خوبتون ..فقط یه سوال من سیف 2014 خریداری کردم ولی از سایت نمیتونم دانلودشون کنم از قسمت 1به اخر را نمیتونم دانلود کنم لطفا راهنماییم کنیم

 5. با سلام و خسته نباشید.من حدود یکسال پیش ازسایتتون دیدن کردم و مشتری همیشگیتون شدم.یکی از دلایل اصلی گرایش من به سایتتون نحوه تسلط بر مطالب تدریسی و فن بیان بسیار دلنشین جناب مهندس چمن آرا میباشد.اغراق نمیکنم ولی من تو دانشگاه به این اندازه اطلاعاتم در زمینه اصول اجرایی و نرم افزاری بالا نرفته بود تا اینکه از محصولات آموزشی این سایت دیدن کردم.با آرزوی موفقیت برای تمامی دست اندرکاران سایتتون به خصوص جناب مهندس چمن آرا

 6. با سلام خدمت اقای مهندس چمن ارا ، اموزش اپدیت سیف فوق العاده بود ، انشاالله سطح 2 بزودی اماده شود ، ممنون میشیم اموزش بارگذاری و مدل سازی استخر در سیف هم اموزش دهید.

 7. درود بر شرف مردان وزنانی کهوقلبشان برای اعتلای این سرزمین وفرزندانش می تپد منم هم به نوبه خودم از زحمات شما کمال تشکر وادب را دارم

 8. با سپاس از زحمتهای شما عزیزان . باعث افتخار من و بقیه همزبانهای دیگه از استانهای ایلام و کرمانشاه هستید امیدوارم در این راه موفقتر و قدمهای بیشتری بردارید. ممنون

 9. آقای مهندس چمن آرا ضمن سلام و خسته نباشید و با تشکر از تالیف کتاب آموزش ایتبس ۲۰۱۵ و سیف ۱۴ ، واقعاً کتاب خیلی مفید و ارزشمندی است خواهشی از حضرت عالی داشتم اگه امکان داشته باشه جلد دوم کتاب ( سازه های بتنی با دیوار برشی ) در فروشگاهتان موجود نمی باشد لطفاًدر لیست فروشگاه منظور فرمایید تا از جلد دوم نیز بهره مند شویم. با تشکر پیری مقدم

 10. با سلام
  لطفا در پکیج طراحی سوله، جرثقیل سقفی رو هم اضافه کنید.
  با تشکر

 11. با سلام و عرض خسته نباشید میخواستم خواهش کنم که برایتان مقدوره اموزش سازه ی فلزی در ایتبس ٩.٧.۴ رو هم در دستور کارتان قرار دهید چون اکثر اساتید محترم دانشگاه هنوز هم این نرم افزار رو مورد تایید خود قرار دارند از این رو امثال منی که پروژه فولاد و بتن داریم نیاز مبرمی به اموزش این نرم افزار داریم . با تشکر

 12. سلام ضمن خسته نباشید خوشحالم این سایت توسط مهندسان وکارشناسان بخش ساختمان از استان خوبم ایلام می بینم آرزوی سلامتی وتوفیق روز افزون برای همه شما دارم.

 13. سلام میخواستم نرم افزارآموزش تری دی مکس روسفارش بدم
  لینکش رومیفرستید؟حجمش چقدره؟؟

 14. سلام چمن ارا عزیز اول متشکرم نسبت به محصولات بسیار مفید شما و بعد هم یک سوال مطرح میکنم من در ایتبس با مشکل مواجه شدم در همپایه سازی برش پایه میخواستم عکس را برای شما ارسال بدهم ولی در اینجا نتوانستم ایا میتوانم عکسرا از طریق پست الکترونیک برای شما ارسال بدهم و جواب سوال را بگیرم ؟

 15. مهندس چمن آرا این بخش صدای مشتری خیلی جالب بود ک قطعا میتونه اعتماد کاربران رو دوچندان کنه… و شکی هم نیست ک از محصولات لذت خواهند برد…


آخرین محصولات سایت

  • آموزش مدلسازی سوله های خرپایی و قوسی در نرم افزار SAP
   آموزش مدلسازی سوله های خرپایی و قوسی در نرم افزار SAP
   • بررسی اشکالات اجرایی در سازه های بتنی
    بررسی اشکالات اجرایی در سازه های بتنی
    • فیلم آموزش طراحی دال های مجوف کوبیاکس و یوبوت
     فیلم آموزش طراحی دال های مجوف کوبیاکس و یوبوت
     • فیلم آموزش طراحی معماری برای پروژه های مسکونی
      فیلم آموزش طراحی معماری برای پروژه های مسکونی
      • فیلم آموزش تکلااستراکچر برای سازه های بتنی به زبان ساده
       فیلم آموزش تکلااستراکچر برای سازه های بتنی به زبان ساده
       • فیلم آموزش کاربردی تکلا استراکچر به زبان ساده
        فیلم آموزش کاربردی تکلا استراکچر به زبان ساده
        • فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری دوم
         فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری دوم
         • فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری اول
          فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری اول
          • آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی در ایتبس
           آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی در ایتبس
           • فیلم آموزش تری دی مکس به زبان ساده
            فیلم آموزش تری دی مکس به زبان ساده
            • فیلم آموزش کامل ایتبس ۹٫۷٫۴ |صفرتاصد سازه بتنی در ETABS9.7.4
             فیلم آموزش کامل ایتبس ۹٫۷٫۴ |صفرتاصد سازه بتنی در ETABS9.7.4
             • آموزش گام به گام طراحی سوله به روش LRFD با SAP2000
              آموزش گام به گام طراحی سوله به روش LRFD با SAP2000