کاملترین فیلم آموزش کاربردی نرم افزار تکلا استراکچر به زبان ساده

فیلم آموزش تکلا استراکچر به زبان ساده | گام به گام، پروژه محور و کاربردی | سازه های فولادی :

فیلم آموزش تکلا استراکچر | نرم افزار تکلا استراکچر یه برنامه فوق العاده و بی نظیر شاپ دراوینگ است. تکلا، می تواند بر اساس مدلسازی و تنظیمات ساده کاربر، دقیق ترین نقشه ها و دتایل های اجرایی و کارگاهی را در حداقل زمان به شما ارائه دهد. نقشه ها و جزییات اجرایی با دقت بسیار بالا، تفکیک پارت ها و اجزای سازه، لیستوفر ( متره براورد ) حرفه ایی از تمام پروژه و ارائه خروجی گرافیکی حرفه ایی قابل ویرایش و مدیریت بی نظیر، تنها بخشی از ویژگی های کار با تکلا است.

تکلا استراکچر فقط نقشه ها و دتایل اجرایی ارائه نمی دهد! شما به وسیله آن می توانید مراحل ساخت پروژه را از قبل پردازش و مدیریت کنید. پرت مصالح شما به حداقل خواهد رسید و در هزینه های اجرایی پروژه ها، شاهد صرفه جویی مالی قابل توجهی خواهید بود.

از آنجا که در نرم افزار تکلا، مدل پروژه را به صورت سه بعدی و با جزییات کامل و دقیق می بینیم، خطاهای احتمالی در طراحی و محاسبات را قبل از اجرای پروژه کشف نموده و آنها را مرتفع خواهیم نمود. خطاهایی که اگر قبل از اجرا، برای آنها چاره اندیشی نشود، ممکن است در آینده مشکلات بزرگی را شاهد باشیم. این ریز بینی ها را فقط در نرم افزار تکلا شاهد خواهید بود. هندسه مقاطع، نسبت ابعاد آنها، زوایه و محور قرارگیری اعضای سازه، محل اتصالات، جوش ها، پیچ ها، وضعیت سرگیری، تداخل اعضا، حتی وجود فضای مناسب برای بستن پیچ ها، برش کاری، بررسی وضعیت نصب و هرگونه احتمال وقوع مشکلی در اجراتی پروژه را در تکلا به وضوح مشاهده کرده و بررسی خواهیم نمود.

سایر ویژگی های فیلم آموزش تکلا استراکچر  :

تکلا استراکچر برای تمام مراحل ساخت و اجرای پروژه دتایل و برنامه ارائه می دهد. جزییات و نقشه های اعضای تکی، اسمبلی ها، نقشه های نصب و اجرا، متره دقیق مصالح و مقاطع، و…. شما در روند کار با تکلا، یک دید کارگاهی و اجرایی قوی نیز کسب خواهید نمود. قدرت تجزیه و تحلیل نقشه های اجرایی، دتایل ها و جزییات کارگاهی، نحوه ساخت، مراحل تولید مقاطع، نکات اجرایی، نقشه خوانی حرفه ایی و … در واقع این نرم افزار، یک رابط بسیار قوی بین محاسبات و طراحی انجام شده، کارگاه یا کارخانه و اجرای پروژه است.

از طرفی وجود بازارکار مهندسی بسیار عالی برای افرادی که به نرم افزار تکلا استراکچر مسلط هستند، می تواند یک دلیل و انگیزه بسیار مهم و موثر برای یادگیری این برنامه فوق العاده باشد. قطعا، بین دو نفری که به نرم افزارهای متعارف مهندسی مانند ایتبس، سپ ، سیف، اتوکد و … مسلط هستند، آن کسی که توانایی کار با تکلا استراکچر را نیز دارد، در اولویت استخدام و بکارگیری در شرکت های مشاور، دفاتر فنی مهندسی و یا کارگاه های ساخت و تولید خواهد بود. در واقع ما با تسلط به این نرم افزار، چند قدم جلوتر از دیگران هستید. یک پوئن و امتیاز چشمگیر و قابل توجه.

فیلم آموزش تکلا استراکچر TEKLA STRUCTURES:

اگر می خواهید در روندی گام به گام، کاربردی و پروژه محور، تمام فوت و فن نرم افزار تکلا را یاد بگیرید و با اعتماد بنفس بالا وارد بازار کار مهندسی شوید، ما فیلم آموزش تکلا استراکچر سایت لرن سیویل را به شما پیشنهاد می کنیم. آموزشی کاربردی و به زبان ساده که صفر تا صد کار با نرم افزار تکلا را به شما آموزش می دهد.

آموزش از آنجایی شروع می شود که شما با کلیک روی آیکون نرم افزار تکلا، محیط آن را باز می کنید! حتی قبل از آن ” از نحوه نصب و دانلود نرم افزار “

فرض مدرس بر آن بوده است که شما هیچ گونه آشنایی قبلی با این نرم افزار نداشته اید! یعنی سطح کاملا مبتدی را پوشش داده است. سپس تمام مفاهیم آموزشی را به زبان ساده و در قالب مثال های متعدد ارائه می دهد. شما به طور همزمان با مدرس، تمرینات گفته شده را انجام میدهید و گام به گام به سوی حرفه ایی شدن پیش می روید. انگار که مدرس را به خانه دعوت نموده و با او گفتگو می کنید. با این تفاوت که بارها و بارها می توانید آموزش ها را مرور کرده و جای هیچ گونه ابهامی برای شما باقی نخواهد ماند!

فیلم آموزش تکلا، با لحنی صمیمی، روان و جذاب ارائه شده است. به طوریکه شما ساعت ها پای کامپیوتر یا لب تاب تان خواهید نشست و مراحل آموزش را با اشتیاق و لذت توام با یادگیری و افزایش اعتماد بنفس طی خواهید نمود. ما یقین داریم که فیلم آموزش تکلا استراکچر این سایت، برای شما یک تجربه لذت بخش و بی نظیر خواهد بود که در پایان، بابت وقت و هزینه ایی که نموده اید، انشااله بسیار راضی خواهید بود و فرصت های بی نظیر شغلی و ارتقای رتبه را برای شما در پی خواهد داشت. فیلم آموزشی جامع و موثری که با هدف ایجاد آمادگی در شما برای ورود به بازارکار مهندسی تولید شده است و یادگیری قطعی شما را تضمین می نماید.

روند آموزش در این فیلم :

همانطور که عرض نمودیم، تمام محتوای آموزشی، دستورات، نکات اجرایی و نرم افزاری، تنظیمات و … را ابتدا در قالب مثال های ساده ارائه نموده و سپس مجددا تمام مطالب گفته شده را در یک پروژه عملی و واقعی، از صفر تا صد مرور خواهیم نمود تا همکاران عزیز، به طور ۱۰۰ درصدی تمام مطالب را یاد گرفته و در پروژه های خود بکار بگیرند.

پروژه آموزشی اصلی را به نحوی انتخاب نموده ایم که حاوی تمام نکات کاربردی، مهم و ضروری، برای کار با تکلا را در بر گرفته و نهایتا یک فیلم آموزشی بسیار کامل و جامع حاصل شود. روند آموزشی به گونه ایی برنامه ریزی شده است که به هیچ عنوان خسته کننده نباشد و همکاران گرامی، تا آخرین دقیقه، مدرس را همراهی کنند. متاسفانه در برخی محصولات آموزشی، به قدری مسائل تئوری و غیر ضروری بیان می شود که کاربر خسته شده و ادامه فیلم آموزشی را پیگیری نمی کند. مثلا در آنها به آموزش دستورات در قالب منوهای نرم افزار پرداخته می شود که امری خسته کننده است. اما در فیلم آموزش تکلا سایت لرن سیویل، تمام محتوای آموزشی در قالب مثال های متعدد و به روشی کاملا جذاب و متفاوت ارائه شده اند.

همکار گرامی، ما تمام دغدغه های شما را در یادگیری این نرم افزار درک می کنیم. جاهایی که احتمال می رود برای شما گنگ بوده و یا فهم آن نیازمند توضیحات خاصی باشد را شناسایی نموده و با وسواس و تمرکز زیادی به مسائل پرداخته ایم. این فیلم آموزشی به نحوی ساخته شده است، که شما در پایان مطمئن باشید که به طور کامل بر آن تسلط یافته اید و هیچ گونه ابهام و یا تردیدی برای شما باقی نخواهد ماند.

همکار عزیزم، هم اکنون که در حال مطالعه جزییات این محصول هستید، مطمئن باشید که انتخاب درستی برای یادگیری این نرم افزار داشته اید و این محصول آموزشی، تمام نیازهای شما را تامین خواهد نمود.

مشاهده و دانلود رایگان بخش هایی از فیلم آموزش تکلا استراکچر برای اطمینان از خرید :

مشاهده قسمت اول فیلم آموزش تکلا : مدت زمان ۴۵ دقیقه

برای دانلود فیلم بالا ( قسمت اول آموزش تکلا ) روی لینک زیر کلیک کنید :

[button link=”https://dl.lcivil.com/dekan/TEKLA01.rar” type=”icon”] دانلود رایگان قسمت اول تکلا[/button]

مشاهده رایگان قسمت دوم فیلم آموزش تکلا : مدت زمان ۲۳ دقیقه

برای دانلود قسمت دوم فیلم آموزش تکلا استراکچر روی لینک زیر کلیک نمایید :

[button link=”https://dl.lcivil.com/dekan/Tekla2.rar” type=”icon”] آموزش تکلا استراکچر – قسمت دوم[/button]

توجه : به همراه فیلم آموزشی، فایل های نرم افزاری تمرینی پروژه و فایل های کمکی دیگری نیز جهت یادگیری بهتر و تمرین بیشتر ارائه شده است.

[button link=”https://www.lcivil.com/shop/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%aa%da%a9%d9%84%d8%a7-tekla-strctures/” type=”big” color=”green” newwindow=”yes”] مشاهده و خرید محصول از فروشگاه – کلیک کنید[/button]

در رابطه با کلیت فیلم آموزش تکلا استراکچر :

۱ : این فیلم آموزشی براساس تکلای ورژن ۱۹ تهیه شده است. اما برای تمام ورژن های دیگر قابل استفاده خواهد بود. ( ۲۰۱۶-۱۷ و …)

۲ : محور فیلم آموزشی برای انجام پروژه های فولادی است. هر چند که اکثریت دستورات و تنظیمات آموزش داده شده برای تمام پروژه های مختلف یکسان می باشد و بیس عمومی همه آنها محسوب می شود، اما اساسا این محصول برای آموزش انجام سازه های فولادی تولید شده است. هم چنین به اطلاع همکاران عزیز می رساند که پس از این فیلم، نسخه بتنی آن نیز ارائه خواهد شد.

۳ : آموزش کاربردی، گام به گام، پروژه محور، به زبان ساده و بسیار جامع می باشد که در قالب مثال های عملی بوده و صفر تا صد نرم افزار را برای سطوح مبتدی تا پیشرفته آموزش می دهد.

۴ : هدف تولید این فیلم، انجام پروژه های اجرایی به صورت دقیق و ایجاد آمادگی قطعی در شما برای ورود به بازارکار مهندسی بوده است.

 

 

آیا با مشاهده این فیلم ، تمام مطالب را یاد خواهیم گرفت؟ آیا نیاز به مطالعه منابع دیگر هست؟

فیلم آموزش تکلا استراکچر بسیار کامل بوده و سعی شده در آن تمام مطالب به صورت گام به گام ارائه شود. قطعا این فیلم یک منبع جامع و کامل بوده و از نظر آموزش، شما به هیچ منبع دیگر احتیاج نخواهید داشت. فقط تمرین و تمرین مطالب گفته شده در فیلم!

پس از مشاهده فیلم آموزش تکلا استراکچر شما قطعا می توانید:

در پایان انتظار می رود تمام پروژه های شاپ دراوینگ خود را به طور کامل و بسیار دقیق انجام داده و برای اجرا به کارگاه های ساخت و یا کارفرما ارائه کنید. ضمن آنکه در پایان برای شما هیچ گونه ابهامی در رابطه با نرم افزار تکلا وجود نخواهد داشت.

سطح آموزش و پیش نیازها:

مبتدی تا پیشرفته – هیچ گونه پیش نیاز نرم افزاری احتیاج نبوده و از صفرتاصد نرم افزار تکلا آموزش داده می شود.

فیلم آموزش تکلا استراکچر برای چه افرادی مناسب است؟

از آنجا که این محصول آموزشی، بسیار کاربردی، گام به گام و به زبان ساده می باشد و صفر تاصد آموزش تکلا را پوشش میدهد، برای تمام افرادی که می خواهند این نرم افزار را یک بار برای همیشه، به صورت حرفه ایی یاد بگیرند و از منافع فراوان و فرصت های شغلی آن بهره مند شده و چند قدم جلوتر از دیگران باشند،  توصیه می شود.

چنانچه در مرحله خرید، دانلود و یا حین مطالعه محصول، ابهام و یا سوالی داشته باشیم چگونه ما را حمایت خواهید کرد؟

پشتیبانی لرن سیویل همواره در خدمت شما بوده و به شما مشاوره خواهند داد. پشتیبانی فوق العاده این سایت، از ویژگی های منحصر بفرد آن است. ضمنا شما با عضویت در گروه تلگرام لرن سیویل با هزاران نفر از همکاران خود در ارتباط بوده و در فضای مجازی نیز با شما همراه خواهیم بود. شماره تماس های ۰۹۱۸۵۸۸۶۰۵۷ – ۰۹۱۸۹۴۴۳۷۰۹  برای راهنمایی و پشتیبانی در دسترس شما هستند.

آیا تخفیفی هم برای مشتریان در نظر دارید؟

بله. در اولین خرید ، یک کد تخفیف، همراه محصول خریداری شده دریافت می کنید که می توانید در خریدهای بعدی از آن استفاده نمایید. هر چند، با توجه به استراتژی سایت، مبنی بر ارائه محصولات با کمترین قیمت ممکن، قیمتی که بر روی محصولات گذاشته می شود، بسیار کمتر از ارزش محتوا و نیز نمونه های مشابه هستند.

درباره نویسنده و مدرس فیلم آموزش تکلا استراکچر :

مهندس فرزاد چمن آرا – طراح سازه و معماری – ۹ سال سابقه طراحی و کار در شرکت های مشاور و همکاری با دفتر فنی ادارات دولتی و ارگان های نظامی – طراحی بیش از ۱۵۰۰ پروژه سازه بتنی با انواع سیستم ها در نقاط مختلف ایران – طراحی بیش از ۸۰۰ سازه فولادی با سیستم های مختلف – نویسنده و مدرس دانشگاه – سابقه تدریس در آموزشگاه های معتبر خصوصی و دولتی – طراحی بیش از ۱۰۰۰ پروژه معماری و اجرای سازه های ساختمانی متعدد- مدرس نرم افزارهای مهندسی عمران و معماری در سایت لرن سیویل و تولید ۱۹ فیلم آموزشی بی نظیر در این سایت.

درباره حجم محصول و نحوه خرید آن:

در داخل محصول، علاوه بر لینک های فیلم آموزش تکلا استراکچر ، تعدادی فایل ( فایل های تمرینی پروژه و .. ) و برنامه کمکی نیز وجود دارند. لذا  حجم کل محصول دست کم ۲۳۰۰ مگابایت می باشد. مدت زمان فیلم نیز بیش از ۱۴ ساعت خواهد بود.

اما برای خرید فیلم آموزش تکلا استراکچر به دو روش می توانید اقدام نمایید:

۱) روش مسقیم اینترنتی : که روشی بسیار راحت و سریع می باشد.برای اینکار ( پس از آنکه وارد منوی فروشگاه شوید- ) در صفحه بازشده قسمت بالای سایت، روی عبارت خرید مستقیم محصول کلیک کنید. پس از آن اطلاعات خود را وارد کرده و ثبت سفارش کنید. سپس به درگاه بانک منتقل می شوید. در آن قسمت اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کرده و پس از پرداخت، لینک های دانلود در اختیار شما قرار می گیرند و همیشه می توانید به این لینک ها دسترسی داشته و هر زمان که بخواهید آنها را دانلود نمایید. چنانچه با نحوه خرید اینترنتی آشنا نیستید، روی لینک زیر کلیک کنید :

[button link=”https://www.lcivil.com/%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%da%a9%d9%86%d9%85-%d8%9f/” type=”icon” newwindow=”yes”] نحوه خرید اینترنتی از سایت[/button]

۲: روش کارت به کارت: در این روش شما مبلغ محصول مورد نظر را به شماره کارت  ۰۶۰۴ ۹۸۲۹ ۳۳۷۸ ۶۱۰۴ بنام وحیده کرمی نژاد واریز کرده و با پشتیبانی (۰۹۱۸۹۴۴۳۷۰۹-۰۹۱۸۵۸۸۶۰۵۷) تماس می گیرید تا لینک محصولات برای شما ارسال شود.

۳: روش خرید پستی: توصیه می شود برای خرید تنها یک محصول، از این روش استفاده نکنید. زمانیکه قصد سفارش دادن چندین محصول را داشته باشید، روش پستی بهتر است. برای راهنمای خرید پستی روی لینک زیر کلیک کنید. 

[button link=”https://www.lcivil.com/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a8%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%aa/” type=”icon” newwindow=”yes”] نحوه خرید پستی محصولات[/button]

[button link=”https://www.lcivil.com/shop/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%aa%da%a9%d9%84%d8%a7-tekla-strctures/” type=”big” color=”green” newwindow=”yes”] مشاهده و خرید محصول از فروشگاه – کلیک کنید[/button]

آموزش خرید از سایت لرن سیویل به صورت فیلم :

در فیلم زیر نیز، نحوه خرید از سایت، اعمال کد تخفیف و نحوه دانلود فایل ها را پس از خرید توضیح داده ایم :

[button link=”https://www.lcivil.com/wp-content/uploads/2015/12/leader-shoping.rar” type=”icon”] لینک دانلود فیلم آموزش خرید از سایت [/button]

پس از خرید چگونه محصول دانلودی را دریافت می کنیم؟!

توجه : پس از پرداخت، بلافاصله لینک های دانلود تقدیم شما می شود. این لینک ها هم در ایمیل شما و هم در پروفایل کاربری موجود هستند. اما بهتر است، همیشه لینک ها را از طریق پروفایلتان در سایت دانلود کنید. لذا پس از خرید، به منوی پروفایل ( در بالای سایت ) رفته و پس از کلیک روی آن، در صفحه جدید بخش دانلودها را انتخاب کنید. لینک دانلود تمام خریدهای شما ( از گذشته تا به امروز ) در بخش دانلودها قرار دارد. با کلیک روی دکمه دانلود در روبروی هر لیک، می توانید قسمت های مختلف محصولات خریداری شده را دانلود کنید.

کافیست که با نام کاربری و رمز خود وارد سایت شده و همیشه لینک های دانلود را در اختیار داشته باشید. اما توصیه می کنیم نهایتا تا یک هفته پس از خرید، لینک های محصول را دریافت و دانلود کنید.

امکان خرید گروهی و چند کاربره فیلم آموزش تکلا استراکچر :

واحد فروش ما این امتیاز را برای همکارانی که به صورت گروهی یا چند نفره خرید می کنند قائل شده است. به ازای هر نفر اضافه ۱۰ درصد تخفیف در نظر گرفته می شود. یعنی اگر شما ۴ نفری این یک محصول سی هزار تومانی را بخرید، مجموعا ۷۲۰۰۰ تومان پرداخت می کنید. یعنی ۱۲۰۰۰ تومان برای هر محصول تخفیف خواهید گرفت. سقف تخفیف خرید گروهی تا ۴۰ درصد می باشد. توجه نمایید که هر محصول تکی خریداری شده، فقط برای یک نفر و در یک سیستم قابل مشاهده و استفاده می باشد.

نظر همکاران گرامی در رابطه با محصولات سایت لرن سیویل :

کلام آخر :

همکار عزیزم، اگر واقعا به دنبال یک منبع آموزشی بسیار جامع و کاربردی هستید که با کمترین هزینه و به بهترین نحو ممکن نرم افزار تکلا را به طور کامل به شما بیاموزد، قطعا فیلم آموزش تکلا استراکچر لرن سیویل ( همین سایت – همین صفحه ) بهترین گزینه ممکن است. در این موضوع شک نکنید. این یک ادعای بدون پشتوانه یا پیام تبلیغاتی نیست. مطمن هستیم نظر شما هم در پایان مشاهده این فیلم آموزشی همچنین خواهد بود. پس لازم است که ابتدا این محصول را تهیه نموده و گام به گام با فیلم آموزشی پیش روید.

برای خودتان یک برنامه زمانی داشته باشید. هدف داشته و ایمان داشته باشید که به آن می رسید. ما تمام موانع یادگیری را از سر راه شما برداشته ایم. کافیست همت کنید و همزمان با مدرس، تمرینات گفته شده را انجام دهید. در پایان خواهید دید که چقدر ساده تمام مطالب و محتوا را به طور کامل یاد گرفته اید! چقدر حرفه ایی شده اید و اکنون می توانید با اعتماد بنفس بالا، سفارش های خود را دریافت کرده و ثمره زحمات خود را بگیرید.  امیدوارم که در تمام مراحل زندگی خود، به تمام اهداف تعیین شده برسید و ثمره زحماتتان را به نحو احسن دریافت و تجربه کنید.

پیشاپیش از اینکه لرن سیویل را برای یادگیری علوم مهندسی و نرم افزارهای عمران و معماری انتخاب نموده اید، بی نهایت سپاسگزارم.

با تشکر.

پشتیبانی سایت لرن سیویل مرداد
آخرین محصولات سایت

  • آموزش مدلسازی سوله های خرپایی و قوسی در نرم افزار SAP
   آموزش مدلسازی سوله های خرپایی و قوسی در نرم افزار SAP
   • بررسی اشکالات اجرایی در سازه های بتنی
    بررسی اشکالات اجرایی در سازه های بتنی
    • فیلم آموزش طراحی دال های مجوف کوبیاکس و یوبوت
     فیلم آموزش طراحی دال های مجوف کوبیاکس و یوبوت
     • فیلم آموزش طراحی معماری برای پروژه های مسکونی
      فیلم آموزش طراحی معماری برای پروژه های مسکونی
      • فیلم آموزش تکلااستراکچر برای سازه های بتنی به زبان ساده
       فیلم آموزش تکلااستراکچر برای سازه های بتنی به زبان ساده
       • فیلم آموزش کاربردی تکلا استراکچر به زبان ساده
        فیلم آموزش کاربردی تکلا استراکچر به زبان ساده
        • فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری دوم
         فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری دوم
         • فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری اول
          فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری اول
          • آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی در ایتبس
           آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی در ایتبس
           • فیلم آموزش تری دی مکس به زبان ساده
            فیلم آموزش تری دی مکس به زبان ساده
            • فیلم آموزش کامل ایتبس ۹٫۷٫۴ |صفرتاصد سازه بتنی در ETABS9.7.4
             فیلم آموزش کامل ایتبس ۹٫۷٫۴ |صفرتاصد سازه بتنی در ETABS9.7.4
             • آموزش گام به گام طراحی سوله به روش LRFD با SAP2000
              آموزش گام به گام طراحی سوله به روش LRFD با SAP2000