با سلام و درود خدمت شما همکار عزیز

ضمن تشکر بابت خرید محصولات آموزشی سایت لرن سیویل، همانطور که در راهنمای فعالسازی مطالعه و مشاهده فرمودید، می توانید از روش های آنلاین و آفلاین، اقدام به فعالسازی سریع و آسان ویدئوها نموده و از آنها استفاده نمایید.

بهترین و ساده ترین روش، فعالسازی آنلاین می باشد. اما اکنون شما روش فعالسازی از طریق وب سایت لرن سیویل را انتخاب نموده اید که تفاوتی با سایر روش ها از نظر عملکرد نداشته و تنها کافی است طبق مراحل زیر اقدام نموده و فعالسازی را یک بار برای همیشه انجام دهید.

به ترتیب و طبق توضیحات مندرج در تصویر فوق:

1: ایمیل خود را در کادر شماره یک وارد کنید. همان ایمیل خریدتان که قبلا در پلیر هم ( مرحله قبل ) وارد کرده بودید.

2: کد سیستم ارائه شده در پلیر را کپی نموده و در کادر دو وارد کنید. ( PASTE )

3: کد نمایش داده شده را به صورت دقیق در محل مربوطه تکرار نمایید.

4: روی دکمه تایید و دریافت کد فعالسازی کلیک کنید.

5: کدی که برای شما نمایش داده می شود را کپی نمایید و در کادر ” کد فعالسازی ” پلیر ( طبق تصویر زیر ) قرار دهید.

توجه: هرگز این کدها را دستی ننویسید. چون ضمن اینکه زمان بر و خسته کننده می باشد، قطعا با خطای عدم فعالسازی مواجه خواهید شد. حتما از کلیدها و روش کپی پیست COPY&PASTE استفاده کنید.

در نهایت، در صفحه پلیر، روی گزینه ” مرحله بعد ” کلیک نمایید تا پلیر برای شما اجرا شود. برای دفعات بعدی که بخواهید قسمت های مختلف محصول را مشاهده فرمایید دیگر نیازی به تکرار این فرایند نبوده و برای همیشه این محصول، فعال خواهد بود. همچنین برای استفاده از محصولات، پس از فعالسازی، نیازی به آنلاین بودن و استفاده از اینترنت نمی باشد.

توجه : چنانچه حین عملیات فعالسازی به روش مذکور با خطایی مواجه شدید احتمالا ایمیل خود را صحیح وارد نکرده اید، یا اینکه کد مرحله 3 را اشتباه قید نموده اید. ضمنا شما می توانید از طریق لینک زیر همواره “آخرین نسخه پلیر و فیلم راهنمای فعالسازی” ارائه شده توسط سایت ما را دریافت کنید:

دانلود آخرین نسخه ارائه شده پلیر SAFEPLAYER

همچنین تیم پشتیبانی ما همه روزه از ساعت 9 صبح الی 23 شب جهت راهنمایی و رفع اشکالات احتمالی در خدمت شما خواهند بود. برای ارتباط با ما از طریق ایمیل، تلگرام و یا در صورت ضرورت تماس تلفنی می توانید اقدام فرمایید.

راه های ارتباط با پشتیبانی :

  خط یک:      09185886057

 خط دو :       09189443709

 دفتر شرکت : 08432204155

ایمیل پشتیبانی سایت :  LEARN.LCIVIL@gmail.com