آموزش گام به گام طراحی سوله در SAP2000 به روش LRFD

فیلم آموزش کامل و کاربردی طراحی گام به گام سوله به روش حدی LRFD با نرم افزار  SAP2000 و طراحی فنداسیون در SAFE 14 :

با هدف یادگیری کامل مدلسازی، تحلیل و طراحی سوله ها در انواع مناطق کشور و با کاربری های گوناگون، به روش های جدید و بروز طراحی و نکات بسیار مهم آیین نامه ایی، مباحث و نکات اجرایی ” برای ایجاد آمادگی قطعی و ۱۰۰ درصدی شما جهت ورود به بازار کار بکر طراحی سازه های صنعتی!.

کاملترین منبع و مرجع آموزشی در رابطه با طراحی سوله ها که با روش جدید و مطابق آخرین تغییرات مباحث مقررات ملی ساختمان مانند مبحث ششم ۹۲ و مبحث دهم تهیه شده است. صفر تا صد مدلسازی، تحلیل و طراحی سوله ها در نرم افزار قدرتمند سپ و در قالب مثال و پروژه کاملا واقعی و کاربردی به صورت گام به گام و به زبان ساده، بطور قطعی یادگیری ۱۰۰%شما همکار عزیز را تضمین می نماید.

بی شک این محصول، یک آموزش استثنایی و یک فرصت بی نظیر برای یادگیری شماست. هم اکنون که در آموزشگاه مجازی لرن سیویل توضیحات این محصول را مطالعه می فرمایید، در آغاز راه تبدیل به یک محاسب حرفه ایی، یک  طراح قدرتمند سوله و سازه های صنعتی هستید. بسیار خوشحال هستیم و خدا را شاکریم که در حال حاضر کامل ترین ،بروز ترین و در عین حال ارزان ترین  آموزش در زمینه طراحی سوله ها را در این سایت به کاربران عزیزمان ارائه نموده ایم.

همکار عزیز، همانطور که می دانید بارگذاری سوله ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و مهمترین قسمت تحلیل و طراحی سوله هاست که در ویرایش جدید آیین نامه ها و مباحث مقررات ملی ساختمان تغییرات چشمگیری داشته است. طراحی به روش تنش مجاز نیز منسوخ شده و طراحی به روش حدی یا همان LRFD جایگزین آن روش گردیده است که قطعا تفاوت های زیادی در نحوه طراحی و تنظیمات نرم افزاری و مخصوصا ترکیبات بارگذاری به وجود آمده است. همین عوامل سبب گردیده است که همه محاسبین قدیمی ( و حتی با سابقه ) و نیز مهندسین جوان و دانشجویان به دنبال مرجع کامل و پروژه محور، برای یادگیری طراحی سوله منطبق با آخرین تغییرات مباحث مقررات ملی ( مخصوصا مبحث دهم و ششم ۹۲) و ویرایش چهارم استاندارد ۲۸۰۰ برای طرح لرزه ایی باشند. 

اگر یک سرچ و جستجوی مختصر در اینترنت داشته باشید، متاسفانه نتایج نا امید کننده خواهد بود! زیرا جزوات قرارگرفته در سایت ها و یا کلیپ های کوتاه موجود قطعا نمی توانند منبع مناسبی برای یادگیری طراحی سوله ها باشند. این منابع همگی یا قدیمی بوده و بر اساس روش تنش مجاز و آیین نامه های گذشته منسوخ شده هستند و یا حتی اگر مطلب بروزی هم پیدا کنید قطعا بسیار مختصر و ناقص هستند. مشکل دیگر آن است که کتاب مرجع و مناسبی نیز که بتوان به عنوان مرجع آموزشی تهیه کرد تاکنون ارائه نشده است! کتاب های اندک موجود نیز یا قدیمی بوده و یا واقعا پر از اشکال طراحی هستند که به احتمال زیاد برای شما نیز این موضوع اثبات شده است.

هدف ما از تهیه و ارائه این محصول علاوه بر دلایل مذکور یک دلیل مهم و قابل توجه دیگری نیز داشت. با توجه به کمبودها و خلا موجود آموزشی برای طراحی سوله ها، متاسفانه در فضای مجازی برخی دوره ها و آموزش های آنلاین با قیمت های بسیار بالا از طرف برخی کانال ها برگزار شده و کاربران ارجمند به ماچار در این دوره ها شرکت کرده و با زحمت فراوان هزینه دوره ها را پرداخت می کردند. ایمیل ها و پیام های بسیار زیادی در این رابطه دریافت نمودیم. تمام کاربران به هدف و استراتژی سایت ( که همانا ارائه محصولات بروز آموزشی با قیمت بسیار ارزان است) اشاره نموده و از تیم لرن سیویل درخواست تهیه این فیلم آموزشی را مطرح نمودند و البته با لبیک مدرسین ما بحمدالله در مدت کوتاهی پروژه آموزشی سوله در نرم افزار سپ استارت خورد و هم اکنون در دسترس شماست. امروز دیگر کاربران ما مجبور نیستند ” دست کم ۲۰ برابر قیمت این فیلم آموزشی را برای یادگیری طراحی سوله به روش جدید هزینه کنند” و این امر برای ما بسیار حائز اهمیت است.

برخی از ویژگی های این فیلم آموزشی:

تاریخ تولید: مهر ماه ۹۵  مدرس: فرزاد چمن آرا  نرم افزارها: سپ ۱۷ + سیف ۱۴ + اکسل    بیش از ۷ ساعت فیلم آموزشی بی نظیر!

پیش نیاز درسی : درک مهندسی از رفتار سازه ها  پیش نیاز نرم افزاری: به دلیل آموزش از صفر تا صد پیش نیاز نرم افزاری ندارد!

سطح آموزش: از مبتدی تا پیشرفته

موضوع آموزش: مدلسازی، تحلیل و طراحی سوله در سپ و طراحی فنداسیون در سیف ۱۴

آیین نامه های طراحی :AISC2010+آیین نامه بارگذاری امریکا-مبحث دهم و ششم ویرایش ۹۲ – ویرایش چهارم آیین نامه ۲۸۰۰

روش طراحی: LRFD- روش حدی

روند آموزش: پروژه محور – کاربردی – گام به گام – به زبان ساده برای همه سطوح مهندسی با هر سطح از دانش مهندسی و نرم افزاری

صفر تا صد طراحی سوله ها و آموزش برای همه مناطق لرزه ایی – جغرافیایی و … + انواع کاربری سوله

آموزش محاسبات بارگذاری و تشریح بار برف ( متوازن و نامتوازن ) و بار باد ( داخلی و خارجی ) ، بارهای تقلی و جانبی به صورت دستی و سپس با اکسل و نرم افزارهای کمکی ( مطابق قوانین جدید بارگذاری)

آموزش طراحی دستی اتصالات مهم در سوله ها به زبان ساده

بررسی دتایل ها و نقشه های اجرایی ترسیمی سوله ها برای ارائه به کارفرما و نظام مهندسی و کنترل نقشه

آموزش کنترل های سازه ایی مانند کنترل دریفت سازه

آموزش مطالب و نکات مهم مربوط به طراحی و اجرای سوله ها و آشنایی کامل با المان ها و اجزای سوله

آموزش طراحی فنداسیون سوله ها در نرم افزار سیف ۱۴

آموزش بهینه سازی و طراحی اقتصادی سوله ها

پشتیبانی و رفع ابهام و اشکال کاربران عزیز به صورت آنلاین

…. و بسیاری مطالب و محتوای آموزشی بی نظیری که فقط در فیلم های آموزشی مهندس فرزاد چمن آرا می توان یافت!

آموزش طراحی سوله

پاسخ به برخی سوالات متداول:

 • بنده هیچ گونه اطلاعاتی در زمینه کار با نرم افزار سپ ندارم. آیا این فیلم برای بنده قابل استفاده است؟!
 • قطعا پاسخ مثبت است. آموزش کاملا به زبان ساده بوده و با این فرض آموزش داده شده که کاربر هیچ اطلاع قبلی از نرم افزار ندارد و استارت فیلم با نحوه بازکردن نرم افزار شروع شده و تا طراحی کامل پروژه ادامه خواهد داشت.
 • بنده به نرم افزار ایتبس مسلط هستم. این فیلم برای بنده چکونه خواهد بود؟!
 • قطعا همکاران عزیزی که با نرم افزار ایتبس آشنایی قبلی دارند راحت تر مطالب را درک می کنند. چون منوها و نحوه کار با آنها در ایتبس ۲۰۱۵ و سپ ۱۷ یا ۱۸ بسیار مشابه هم می باشد. هر چند اگر آشنایی با ایتبس یا سپ هم از قبل نداشته باشید مشکلی نخواهید داشت.
 • آیا میشه سوله رو در ایتبس طراحی کرد؟
 • البته امکان طراحی سوله در ایتبس هست. اما ایتبس بیشتر برای سازه های ساختمانی متعارف کاربرد دارد و برای سوله ها سپ بسیار مناسب تر است. مثلا برای تعریف مقاطع معمولی و غیر منشوری،مصالح و متریال ها ، مدلسازی و بسیاری مطالب دیگر، ایتبس و سیف در این زمینه یکسان و مشابه هستند. پس به نوعی می توان گفت که این آموزش را در ایتبس هم می توان به کار گرفت. یعنی برای طراحی سوله در ایتبس.
 • هزینه تهیه این فیلم چقدر بوده و اینکه آیا واقعا آموزش کامل هست؟!
 • بر اساس هدف سایت که ارائه آموزش های با کیفیت ، بروز و ارزان قیمت است، این آموزش را با مبلغ بیست و هشت هزار و پانصد تومان (۲۸۵۰۰) ارائه نموده ایم تا برای همه کاربران قابل تهیه باشد. آموزش بسیار کامل و کاربردی می باشد و واقعا یادگیری شما را تضمین می کند.
 • از آنجا که شما در این فیلم یک سوله مشخص در مکانی مانند یک شهر خاص را طراحی می کنید، آیا برای سایر حالات طراحی یعنی کاربری های دیگر و در شهرهای دیگر کاربردی دارد؟!
 • قطعا بله. چون تمام نکات تحلیل و طراحی برای مناطق جغرافیایی  و کاربری های مختلف بیان شده است.
 • چنانچه پس از تهیه این فیلم آموزشی اشکال و یا ابهامی داشته باشیم، برای رفع اشکال آیا چاره ایی اندیشیده اید؟!
 • بله. پشتیبانی ما بسیار قوی بوده و تا یادگیری قطعی در کنار شما خواهیم بود. به همین منظور گروه پرسمانی در تلگرام تشکیل داده ایم که کاربران تبادل اطلاعات و نظر داشته باشند. همچنین را های ارتباطی دیگر مانند پیامک و ایمیل برقرار است.
 • چنانچه نیاز به مشاوره و یا راهنمایی بیشتر داشتیم چگونه ارتباط ذاشته باشیم؟
 • شماره های تماس : ۰۹۱۸۵۸۸۶۰۵۷  و ۰۹۱۸۹۴۴۳۷۰۹ پشتیبانی لرن سیویل برای ارسال پیامک و تماس ضروری در خدمت شما هستند.
 • راه های تهیه محصول؟!
 • شما می توانید در منوی فروشگاه ( بالای سایت) برای تهیه دانلودی و یا خرید پستی اقدام کنید. می توانید بصورت اینترنتی سفارش داده و یا از طریق کارت به کارت خرید کنید. اگر اینترنتی محصول دانلودی را سفارش دهید پس از پرداخت، بالافاصله لینک های دانلود را دریافت می کنید و همیشه می توانید آنها را دانلود نمایید. اگر به صورت پستی محصول را بخواهید، دی وی دی ها برای شما به صورت سفارشی ارسال می گردند. برای اطلاعات بیشتر جهت خرید پستی، راهنمای خرید را در منوی بالای سایت را مطالعه فرمایید. چنانچه در تهیه، سفارش، دانلود و یا استفاده از فایل ها مشکلی داشتید با پشتیبانی سایت ( شماره های تماس مذکور) در ارتباط باشید.
 • برای تهیه این محصول روی لینک زیر کلیک فرمایید:

فیلم آموزش گام به گام طراحی سوله در سپ به روش حدی

پیشاپیش بابت خرید این محصول از شما تشکر می کنیم. امیدواریم توانسته باشیم رضایتمندی شما سروران را جلب نموده باشیم.

طراحی سوله

همکار عزیز: نظرات شما مایه دلگرمی ما و باکیفیت تر شدن مطالب سایت  میشود . خواهشمندیم در پایین همین صفحه نظرات خود را درباره این پست, بگذارید.متشکریم.

مهندس عزیز، صفحات این سایت کاملا بروز و ابدیت می باشد. از شما دعوت می کنیم برگه ها و صفحات متنوع سایت خودتان را بازدید نمایید. (مشاهده  لیست تمام نوشته ها و جزوه های رایگان دانلودی سایت لرن سیویل ) هدف ما خدمت به همکاران و جلب رضایت شما سروران گرانقدر است. بابت حضورتان متشکریم%

دانلود فیلم های آموزش ایتبس و سیف به زبان ساده                                                                       دانلود فیلم های آموزش ایتبس و سیف به زبان ساده

اگه نیاز به اموزش حرفه ایی  ایتبس و سیف ( مطابق مقررات جدید و به زبان ساده ) داری، بقیه مطالب این صفحه رو بخون….

برای مشاهده و دانلود فیلم های آموزشی رایگان ، اینجا کلیک نمایید.

برای مشاهده برترین محصولات آموزشی روی لینک های زیر کلیک نمایید:

اگر در سایت لرن سیویل ایتبس و سیف را به طور حرفه ایی یاد نگیرید, مطمئن باشید هیچ جای دیگری آنها را نخواهید آموخت%

کتاب گام به گام آموزش کاربردی ایتبس ۲۰۱۵ و سیف ۲۰۱۴ تصویری وبه زبان ساده
فیلم آموزش طراحی سازه های بتنی با دیوار برشی در ایتبس ۲۰۱۵ ( ۱۴ ساعت )
فیلم آموزش تحلیل دینامیکی در ایتبس
فیلم آموزش کامل سیف ۲۰۱۴ به زبان ساده

فیلم آموزش کنترل های سازه ایی و آیین نامه ۲۸۰۰ زلزله در ایتبس و سیف

فیلم آموزش طراحی سازه های فولادی به روش حدی LRFD در ایتبس ۲۰۱۵”به زبان ساده”

فیلم آموزش اتوکد برای مهندسین   &   فیلم آموزش طراحی دیوار حائل در ایتبس

فیلم آموزش گام به گام طراحی سازه بتنی در ایتبس ۲۰۱۵

فیلم آموزش گام به گام ترسیم نقشه های اجرایی بتنی بر اساس نتایج ایتبس و سیف

فیلم آموزش کاربردی طراحی دال های بتنی در ایتبس و سیف

فیلم آموزش نقشه کشی سازه های فولادی بر اساس نتایج ایتبس و سیف

فیلم آموزش کامل نقشه کشی معماری

۴۰ ساعت آموزش کامل مقاومت مصالح

فیلم آموزش کامل و کاربردی تحلیل تاریخچه زمانی

پرسش و پاسخ + انتشار دانسته ها در انجمن لرن سیویل  ” برای ورود” روی لینک زیر کلیک نمایید”

ورود به انجمن لرن سیویل

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

https://www.youtube.com/channel/UCPUZJrOAS05ADpGtdMBml2A یوتیوب

https://www.facebook.com/farzadchamanara64فیس بوک

https://plus.google.com/u/0/113133398983506379338/postsگوگل پلاس

https://twitter.com/FChamnaraتویتر

https://telegram.me/joinchat/B-iM3D8fdloYKZ1CYzuMHAگروه تلگرام

https://telegram.me/lcivilcomکانال تلگرام

توجه: شما میتوانید مطالب، پروژه ها و مقالات خود را در سایت ما به نام خودتان منتشر نمایید. ( برای ارسال مطلب اینجا کلیک کنید)

بهترین و بی نظیرترین کتاب ها و فیلم های آموزشی مهندسی عمران را در آموزشگاه لرن سیویل تهیه نمایید.
LCIVILCOM@ در تلگرام به ما بپیوندید%

https://telegram.me/lcivilcom

لینک گروه تلگرام ما :

 https://telegram.me/joinchat/CNPMhgZxolzQNLs71NikiQ

چرا لرن سیویل ؟!!

سایت لرن سیویل با هدف آموزش گسترده نرم افزارهای طراحی سازه های ساختمانی با تاکید بر ایتبس و سیف ، مخصوصا آخرین ورژن های آنها ، هم چنین ارائه جزوات، فیلم ها و محتوای آموزشی پژوهشی مرتبط با مهندسی عمران تاسیس گردیده است و تا کنون موفق به تولید چندین محصول فوق العاده و بی نظیر گردیده است که مورد استقبال بی نظیر دانشجویان و مهندسین عزیز کشور واقع گردید و همین امر مشوق اصلی تیم آموزشی لرن سیویل برای توسعه برنامه ها و گسترش خدمات آموزشی مهندسی بوده است. لرن سیویل از بدو تاسیس بصورت منظم و برنامه ریزی شده چارت آموزشی خود را تدوین و حسب آن فعالیت نموده و وفق برنامه ایده آلی که برای شش ماهه اول و دوم پیش بینی گردیده بود، محصولات خود را تولید و تقدیم کاربران عزیز نموده است. ضمن آنکه همواره همکاران و مهندسین عزیز در جریان روند کار و برنامه های  آموزشگاه اینترنتی لرن سیویل قرار گرفته و کاربران ما تعیین کننده عنوان محصولات آموزشی آتی ما هستند. استراتژی ما همواره بر اصول زیر استوار بوده و خط مشی مدیران و مدرسین آموزشگاه می باشد که انشاالله همین روند تداوم خواهد داشت:

۱: آموزش بروز نرم افزارهای مهندسی عمران مطابق آخرین تغییر مقررات ملی ساختمان و آیین نامه ۲۸۰۰ زلزله

۲: آموزش موثر با هدف آمادگی صد در صدی کاربر برای ارائه پروژه به کمیسیون کنترل نقشه نظام مهندسی و دستگاه اجرایی

۳: آموزش کاربردی و پروژه محور ( بصورت فیلم و تصویر و جزوه) در قالب مثال های عملی

۴: آموزش طراحی سازه برای تمام نواحی زلزله خیز کشور و تدریس تمام نکات مربوطه

۵: آموزش به زبان ساده و صمیمی، به شکلی که در پایان هیچ گونه ابهامی برای کاربر باقی نمانده و مشتری را از تهیه محصولات مشابه و هزینه اضافی بی نیاز نماید.

۶: آموزش نکات کاربردی اجرایی و طراحی ( غیر نرم افزاری ) سازه مورد نظر به شکلی که کاربر با مفاهیم و مبانی طراحی آشنا شده و صرفا یک کاربر پروفشنال نرم افزار نباشند.

۷: آموزش ارزان و با نازل ترین قیمت ممکن به جهت آنکه امکان تهیه این محصولات برای تمامی اقشار جامعه امکان پذیر باشد. شما با یک جستجو ساده در فضای مجازی خواهید فهمید که قیمت محصولات آموزشی ال سیویل، واقعا ناچیز بوده و تقریبا رایگان می باشند. ( قیمت تمام محصولات سایت ما کمتر از هزینه خرید یک جفت کفش می باشد!! بیش از پنجاه ساعت فیلم آموزشی و جزوات و …که شما با مطالعه آنها به طراحی انواع سازه های فلزی و بتنی ، دیواربرشی، فنداسیون، تحلیل دینامیکی و …مسلط خواهید شد!)

۸: آموزش تضمینی ۱۰۰% و قطعی کاربران و ایجاد اعتماد بنفس برای طراحی سازه های پیشرفته تر

۹: پوشش کاربران مبتدی تا پیشرفته. یعنی آموزش های ما از نحوه بازکردن نرم افزار شروع می شود و تا تیپ بندی و طراحی فاینال مقاطع و کنترل های لازم ادامه دارد. مدرس ما با این فرض که کاربر هیچ اطلاعی از نرم افزار نداشته و برای اولین بار قصد یادگیری طراحی نرم افزاری سازه را دارد، شروع به آموزش با زبان ساده می نماید.

۱۰: آموزش صفر تا صد طراحی طراحی سازه ها بر اساس آیین نامه های مورد قبول سازمان نظام مهندسی کشور. مثلا برای سازه های بتنی هم آیین نامه کانادا و هم آمریکا را آموزش داده ایم. هم تحلیل استاتیکی و هم دینامیکی را در پروژه ها بطور کامل بررسی کرده ایم. و …

۱۱: پشتیبانی و رفع ابهام و اشکال مشتریان به صورت آنلاین.!! شما اگر در بازار کتاب یا فیلم آموزشی تهیه کنید، رفع اشکال و دسترسی به نویسنده برای شما تقریبا غیر ممکن است. اما در سایت ما با ایجاد انجمن, کانال و گروه تلگرام , ایمیل , پیامک و … امکان رفع اشکال و ابهام مشتریان عزیز فراهم شده است.

کسب رضایت مندی مشتریان همواره برای تیم لرن سیویل در اولویت بوده است. وقتی که یک مشتری پس از خرید یک محصول آموزشی به سایت ما بازگشته و تمامی محصولات را سفارش میدهد، همین امر رضایتمندی شما سروران ارجمند را اثبات می نماید که تقریبا در مورد همه مشتریان ما این موضوع صدق می کند. اگر شما مشتری سابق محصولات ما بوده اید و در حال خواندن این نوشته هستید، قطعا لبخندی بر لبانتان نشسته است. چون شما هم پس از خرید یک محصول ، تمام پک های ما را تهیه نموده اید! و این باعث افتخار ماست.

توصیه می کنیم حتما جزوات و فیلم های رایگان ما را در سایت ال سیویل دات کام دانلود و مطالعه بفرمایید تا با سبک تدریس مدرسین ما آشنا شوید. تصور می کنم دلیل آنکه کاربران عزیز، از بین صدها سایت اینترنتی ، لرن سیویل را برای آموزش نرم افزارهای مهندسی عمران انتخاب می کنند، برای شما هم ملموس باشد.

لرن سیویل WWW.LCIVIL.COM
از اینکه لرن سیویل را انتخاب کرده اید، سپاسگزاریم. ما را از نظرات خود محروم نفرمایید.
مطالب، محتوا، کتاب، پروژه و یا هر موضوعی که به آن نیاز دارید را از لرن سیویل، سایت خودتان بخواهید.
سعی خواهیم نمود خواسته شما را در حداقل زمان تامین نماییم. برای این منظور در قسمت نظرات هر مطلب، پیام خود را بگذارید.
هم چنین چنانچه در رابطه با مسایل موازی این سایت و علوم مهندسی عمران و معماری سوال و یا ابهامی دارید، با ما در میان بگذارید.
ما با دسترسی به افراد خبره و متخصص، در راه کمک به شما دوست عزیز و هموطنان خوبمان تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست.
چنانچه می خواهید مطالب و محتوای علمی آموزشی خود را در لرن سیویل به نام خود نمایش دهید، در قسمت تماس با ما ( منوی بالای صفحه اصلی سایت) و یا از طریق ارسال به مدیر سایت، فرزاد چمن آرا ، به آدرس زیراقدام نمایید.
۳۰vil.iranian@gmail.com
شما می توانید، پروژه ها، پلان ها، مقالات، پایان نامه و سایر محصولات خود را در سایت لرن سیویل به فروش بگذارید و از این راه برای خود درآمد پایدار ایجاد کنید.
چنانچه شما مدیر سایت و یا وبلاگ اکتیو و فعالی هستید، می توانید با گذاشتن لینک ما در سایت خود ( با عنوان پرتال دانلود محولات مهندسی عمران و معماری) و ارسال ایمیل به مدیر لرن سیویل، تبادل لینک با سایت و یا و بلاگ شما انجام شود.
شماره پشتیبانی: ۰۹۱۸۵۸۸۶۰۵۷ لطفا در صورت نیاز، فقط پیامک ارسال شود.

آموزش ایتبس

آموزش ایتبس   

آموزش ایتبس و سیف به زبان ساده, کاربردی , گام به گام, مبتدی تا پیشرفته, آموزش بروز نرم افزارها و دانلود رایگان بهترین جزوات مهندسی عمران در سایت لرن سیویل

لرن سیویلو دهها محصول بی نظیر دیگر که در قسمت فروشگاه سایت وجود دارد. پیشاپیش بابت خرید تان متشکریم و ورودتان را به گروه محاسبین سازه لرن سیویل خوش امد و تبریک عرض می نماییم. دسترسی شما به محصولات سریع بوده و به محض سفارش لینک دانلود در اختیار شما خواهد بود. امکان خرید پستی نیز برای شما سروران وجود دارد. با تشکر چمن آرا  مدیر سایت لرن سیویلنظرات
 1. با سلام و خسته نباشید. ممنون از آموزش خوبتون. برای زلزله Ey جهت کنترل دریفت هم مقدار U1باید چک بشود یا U2؟

 2. عرض سلام و وقت بخیر
  انتقال به safe و طراحی فونداسیون چه موقع آپلود میشود؟
  ممنون از زحمات شما

  • سلام. داخل فایلهایی که دانلود کردین هست. بررسی بفرمایید و اگر مشکلی داشتید با پشتیبانی در تماس باشید. در اسرع وقت پیگیری می کنیم.

 3. سلام و خسته نباشید خدمت همکاران محترم
  امکانش هست بحث تحلیل و طراحی سوله را سریعتر آپلود کنید. بی صبرانه منتظریم
  باتشکر از آموزش خیلی خوبتون و تشکر ویژه از مهندس چمن آرا


آخرین محصولات سایت

  • آموزش مدلسازی سوله های خرپایی و قوسی در نرم افزار SAP
   آموزش مدلسازی سوله های خرپایی و قوسی در نرم افزار SAP
   • بررسی اشکالات اجرایی در سازه های بتنی
    بررسی اشکالات اجرایی در سازه های بتنی
    • فیلم آموزش طراحی دال های مجوف کوبیاکس و یوبوت
     فیلم آموزش طراحی دال های مجوف کوبیاکس و یوبوت
     • فیلم آموزش طراحی معماری برای پروژه های مسکونی
      فیلم آموزش طراحی معماری برای پروژه های مسکونی
      • فیلم آموزش تکلااستراکچر برای سازه های بتنی به زبان ساده
       فیلم آموزش تکلااستراکچر برای سازه های بتنی به زبان ساده
       • فیلم آموزش کاربردی تکلا استراکچر به زبان ساده
        فیلم آموزش کاربردی تکلا استراکچر به زبان ساده
        • فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری دوم
         فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری دوم
         • فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری اول
          فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری اول
          • آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی در ایتبس
           آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی در ایتبس
           • فیلم آموزش تری دی مکس به زبان ساده
            فیلم آموزش تری دی مکس به زبان ساده
            • فیلم آموزش کامل ایتبس ۹٫۷٫۴ |صفرتاصد سازه بتنی در ETABS9.7.4
             فیلم آموزش کامل ایتبس ۹٫۷٫۴ |صفرتاصد سازه بتنی در ETABS9.7.4
             • آموزش گام به گام طراحی سوله به روش LRFD با SAP2000
              آموزش گام به گام طراحی سوله به روش LRFD با SAP2000