آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی

فیلم آموزش کاربردی طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی در ایتبس :

آموزش کامل طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی به صورت گام به گام، کاربردی و به پروژه محور در یک فیلم ۱۰ ساعته و البته به زبان ساده برای اولین بار در ایران، در این سایت ارائه گردید. آموزشی که برای تمام سطوح مبتدی و پیشرفته و در تمام ورژن های ایتبس قابل استفاده است.

فیلم آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی، صفر تا صد طراحی و محاسبات سازه فولادی با دیواربرشی را آموزش داده و با هدف ارائه پروژه اجرایی به نظام مهندسی و کارفرما تهیه شده است.

خدا را شاکریم که برای اولین بار در ایران و در فضای مجازی، فیلم آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی در این سایت ( لرن سیویل ) تولید و تقدیم همکاران عزیز گردید. یک فیلم آموزشی بسیار جامع، کامل و بی نظیر، برای افرادی که می خواهند طراحی این سیستم را به طور کامل آموخته و جلوتر از دیگران حرکت کنند.

برخی از ویژگی های فیلم آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی :

*فیلم آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی در تمام ورژن های ایتبس قایل استفاده می باشد. چراکه مدرس ابتدا، سازه انتخاب شده را در ایتبس ۹٫۷٫۴ به طور کامل مدلسازی، تحلیل و طراحی نموده، سپس در ایتبس ۲۰۱۵ تمام مطلب توضیح داده خواهد شد. لذا شما با هر ورژنی از ایتبس که بخواهید کار کنید، تفاوتی نخواهد داشت و می توانید از این فیلم استفاده نمایید.

*مدرس این فیلم مهندس فرزاد چمن آرا می باشد که سایر آثار آموزشی ایشان در همین سایت موجود بوده و آموزش های کاربردی و پروژه محور ایشان بسیار مورد استقبال همکاران عزیز قرار گرفته است. در ادامه مطلب، سوابق کاری مدرس ارائه شده است.

* آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی ، کاملا کاربردی و در قالب انجام پروژه های واقعی اجرا شده و مورد تایید نظام مهندسی می باشد. در روند آموزش، از بیان مطالب اضافی و تئوریک خسته کننده امتناع شده است، از طرفی تمام مطالب و نکات مورد نیاز شما به صورت عملی و در حین کار با نرم افزار ارائه شده است.

آموزش طراحی و محاسبات سازه فولادی با دیواربرشی به صورت گام به گام و به زبان ساده ارائه شده است. تمام تلاش مدرس بر این بوده که هیچ ابهامی برای همکاران عزیز ایجاد نشود و در پایان، با اعتماد به نفس کامل بتوانند سازه های مشابه را به صورت کامل و دقیق طراحی نمایند.

[button color=”pink” link=”https://www.lcivil.com/shop/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%d9%87-%d9%81%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%af%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%db%8c%d9%88%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%d8%b4%db%8c/” align=”center” target=”_blank” icon=”momizat-icon-youtube”]دانلود فیلم آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی[/button]

* آموزش صفر تا صد طراحی سازه فولادی با دیوار برشی و پوشش سطوح مبتدی تا پیشرفته:

بعد از بررسی معماری پروژه انتخاب شده و توضیحات و تعاریف این سیستم، آموزش کار با ایتبس آغاز می گردد. مدرس از نحوه باز کردن نرم افزار ایتبس آموزش را شروع می کند! یعنی از لحظه صفر گه با دوبل کلیک برنامه ایتبس راه اندازی می شود. سپس طی ده ساعت آموزش تمام مطالب و محتوای لازم ، به طور کامل و به زبان ساده منتقل شده و در پایان نقشه های اجرایی و دتایل ها بررسی می شوند. یعنی مرحله ۱۰۰ کار.

– در واقع از لحظه ایی که شما به عنوان مهندس محاسب، نقشه های معماری را برای انجام محاسبات دریافت می کنید تا طراحی کامل پروژه و ارائه به کارفرما، جزء به جزء و بسیار دقیق آموزش داده شده است. پس هیچ تفاوتی نخواهد داشت که شما قبلا ایتبس کار کرده اید یا خیر ! فرض ما بر این است که همکار عزیز ما هیچ آشنایی قبلی با نرم افزار نداشته است.

* آموزش بروز سیستم سازه فولادی با دیوار برشی :

تمام مطالب و محتوای آموزشی بر اساس آخرین تغییرات آیین نامه ها و مقررات ملی ساختمان می باشد. به عنوان مثال از ویرایش چهارم آیین نامه ۲۸۰۰ ، مبحث نهم و دهم ویرایش ۹۲ ، مبحث ششم و … استفاده شده است. (آخریین تغییرات تا سال ۹۶)

* آیین نامه های نرم افزار و نوع تحلیل ها :

طراحی ما برای سازه فولادی با دیواربرشی بتنی از AISC360-10  و در ایتبس ۹٫۷٫۴ از نسخه ۲۰۰۶ برای حالت حدی LRFD استفاده شده است. ویژگی بسیار بارز این محصول، آموزش تحلیل استاتیکی و دینامیکی می باشد. یهنی هر دو نوع تحلیل آموزش داده شده است تا دوستان عزیز هیچ گونه مشکل و یا ابهامی برای پروژه های خود نداشته باشند.

– ضمن آنکه در حین آموزش انواع حالات محتمل در مدلسازی، بارگذاری، تحلیل و طراحی بررسی شده است. به عنوان مثال، پروژه انتخاب شده در ناحیه لرزه ایی با خطر متوسط قرار دارد. اما تمام آموزش های مربوط به سایر نواحی لرزه ایی نیز بسیار کامل ارائه گردیده است. همچنین دیواربرشی پروژه منتخب، به صورت دمبلی بوده اما انواع دیگر دیوارهای ال شکل، دارای بازشو و … کاملا بررسی و آموزش داده شده اند. حالاتی مانند وجود بالکن و تراس در سازه، بحث بار برف و آسانسور، مباحث تشدید بارها، انتخاب مقاطع و فشردگی و معادلسازی آنها و … به طور کامل آموزش داده شده است.

یعنی تمام حالات سازه ایی که ممکن است برای پروژه شما مهندس عزیز وجود داشته باشد، برای انواع پروژه ها و حالات لرزه ایی مختلف محل اجرای سازه ها در ایران، مطالب را بیان نموده ایم. مخصوصا در مورد مدلسازی دیوارهای برشی، بارگذاری و ترکیبات بار و زلزله قائم.

 * آموزش طراحی اصولی و بهینه سازه فولادی با دیواربرشی بتن آرمه :

شما در حین آموزش، ضمن یادگیری ترفندهای مدلسازی و انوع نکات طراحی و …، اصول طراحی سیستم سازه فولادی با دیواربرشی بتنی و راه های بهینه سازی را خواهید آموخت.

دریافت فایل های تمرینات و محاسبات انجام شده به همراه محصول:

تمام فایل های ایتبس مربوط به پروژه و فایل های اتوکد سازه و معماری، تقدیم شما خواهند شد تا بتوانید با نتایج طراحی خود مقایسه نمایید. جتی می توانید از تنظیمات آنها در پروژه های خود استفاده کرده و تا حد زیادی در وقت خود صرفه جویی کنید. ضمن آنکه برخی نرم افزارهای کمکی محاسبات بار و … به همراه محصول در دسترس شما خواهند بود.

[button color=”pink” link=”https://www.lcivil.com/shop/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%d9%87-%d9%81%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%af%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%db%8c%d9%88%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%d8%b4%db%8c/” align=”center” target=”_blank” icon=”momizat-icon-youtube”]دانلود فیلم آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی[/button]
درباره مدرس این محصول:

اگر تا کنون از فیلم های آموزشی مدرس این دوره ” مهندس فرزاد چمن آرا ” استفاده کرده باشید و با سبک تدریس کاربردی ایشان آشنا باشید خواهید دانست که یادگیری این نرم افزار نیز مانند سایر دوره های برگزار شده ایشان، کاملا تضمینی می باشد. چرا که در پایان ابهامی برای شما باقی نمانده و از شرکت در کلاس های آموزشی دیگر بی نیاز خواهید بود.

طراحی بیش از ۱۵۰۰ سازه بتنی و صدها سازه فولادی، طراحی معماری بیش از ۱۰۰۰ پروژه و اجرای صدها سازه ساختمانی + تالیف کتب مهندسی عمران، تدریس نرم افزارهای مهندسی عمران و معماری، گوشه ایی از کارنامه مهندسی مدرس این محصول می باشد.

فیلم های آموزشی مانند آموزش اتوکد، نقشه کشی معماری، ایتبس و سیف، طراحی سازه و … اثر فرزاد چمن آرا در فروشگاه سایت موجود هستند و حسب نیاز می توانید استفاده نمایید.

فیلم آموزش سازه فولادی با دیواربرشی بتنی  برای چه افرادی مناسب است؟

کسانی که می خواهند از دیگران جلوتر و حرفه ایی تر باشند…

از آنجا که آموزش بسیار کاربردی، گام به گام و به زبان ساده می باشد و صفر تاصد آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی را پوشش میدهد، برای تمام افرادی که می خواهند این سیستم و نرم افزار ایتبس را حرفه ایی یاد بگیرند توصیه می شود. در واقع از سطح مبتدی تا پیشرفته را پوشش میدهد. همانگونه که توضیح دادیم، از نحوه باز کردن نرم افزار ایتبس با کلیک کردن روی آیکن آن ،شروع کرده و تا پیشرفته ترین نکات و کنترل ها  آموزش داده شده است.

آیا با مطالعه این فیلم آموزشی، تمام مطالب را یاد خواهیم گرفت؟ آیا نیاز به مطالعه منابع دیگر هست؟

این آموزش بسیار کامل بوده و سعی شده در آن تمام مطالب را برای سازه های فولادی با دیواربرشی بتنی پوشش دهیم.  این فیلم، یک محصول فوق العاده و بی نظیر است. مطمئنا شما نیز پس از مطالعه آن، به این نکته پی خواهید برد. تمام محصولات سایت ما به نحوی تولید شده اند که شما در وقت و هزینه خود صرفه جویی چشمگیر نموده و کاملا به موضوعات مسلط شوید.

 

 نظرات
 1. سلام ۱)ایا این فیلم برای کسانی که به طراحی سازه مسلط هستند هم نکات مهم و ویژه دارد۲) ایا شما تمام نکات که خودتان در طراحی های سازه به کار میبرید به طور کامل توضیح بیان میکنید با تشکر

  • سلام. بله کاملا اجرایی و مطابق پروژه هایی که خود بنده انجام دادم توضیح داده شده و حتما نکات خووبی حتی برای افراد حرفه ایی در بر خواهد داشت.


آخرین محصولات سایت

  • آموزش مدلسازی سوله های خرپایی و قوسی در نرم افزار SAP
   آموزش مدلسازی سوله های خرپایی و قوسی در نرم افزار SAP
   • بررسی اشکالات اجرایی در سازه های بتنی
    بررسی اشکالات اجرایی در سازه های بتنی
    • فیلم آموزش طراحی دال های مجوف کوبیاکس و یوبوت
     فیلم آموزش طراحی دال های مجوف کوبیاکس و یوبوت
     • فیلم آموزش طراحی معماری برای پروژه های مسکونی
      فیلم آموزش طراحی معماری برای پروژه های مسکونی
      • فیلم آموزش تکلااستراکچر برای سازه های بتنی به زبان ساده
       فیلم آموزش تکلااستراکچر برای سازه های بتنی به زبان ساده
       • فیلم آموزش کاربردی تکلا استراکچر به زبان ساده
        فیلم آموزش کاربردی تکلا استراکچر به زبان ساده
        • فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری دوم
         فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری دوم
         • فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری اول
          فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری اول
          • آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی در ایتبس
           آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی در ایتبس
           • فیلم آموزش تری دی مکس به زبان ساده
            فیلم آموزش تری دی مکس به زبان ساده
            • فیلم آموزش کامل ایتبس ۹٫۷٫۴ |صفرتاصد سازه بتنی در ETABS9.7.4
             فیلم آموزش کامل ایتبس ۹٫۷٫۴ |صفرتاصد سازه بتنی در ETABS9.7.4
             • آموزش گام به گام طراحی سوله به روش LRFD با SAP2000
              آموزش گام به گام طراحی سوله به روش LRFD با SAP2000