اهداف سایت
 • فیلم های آموزشی نرم افزارهای مهندسی عمران و معماری به زبان ساده را در منوی فروشگاه ( بالای سایت ) مشاهده فرمایید .
 • پیج اینستاگرام لرن سیویل : Lcivil_com@
 • پیج اینستاگرام لرن سیویل : Lcivil_com@ حاوی ورکشاپ ها و مطالب آموزشی متنوع مهندسی

آباکوس | کاملترین فیلم آموزش کاربردی نرم افزار آباکوس

فیلم آموزش آباکوس | آموزش کاربردی و گام به گام نرم افزار آباکوس ABAQUS ویژه مهندسی عمران :

آموزش اباکوس، به صورت ویدئویی کاربردی و گام به گام، یکی از نیازهای اساسی مهندسین عمران برای تحلیل های پیشرفته المان های سازه محسوب می شود. البته مهندسین سایر رشته ها نیز من جمله مکانیک و طراحان صنعتی و … نیر به این نرم افزار نیاز خواهند داشت و این فیلم آموزشی را می توانند استفاده کنند. اما توصیه می کنیم قبل از خرید، سرفصل های آموزشی ارائه شده در همین مطلب را مطالعه فرمایید. دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر نیز برای انجام پایان نامه های خود، می بایست بر نرم افزار آباکوس تسلط کافی داشته باشند.

درباره مدرس و کلیت فیلم آموزش اباکوس:

فیلم آموزش آباکوس ارائه شده در این سایت ( لرن سیویل ) توسط مهندس سید مهرزاد حسینی کارشناس ارشد رشته عمران گرایش سازه تهیه شده است که جهت خرید و دسترسی آسان در دو قسمت ( سری اول و سری دوم ) تقدیم همکاران عزیز می گردد. هر سری از این فیلم آموزشی شامل ۵ فصل آموزشی می باشد که تصور می کنم تمام نیازهای شما عزیزان را مرتفع نماید. سری اول این مجموعه هفت ساعت و سری دوم بیش از هشت ساعت آموزش مفید و کاربردی را در بر خواهد داشت.

چرا لرن سیویل فیلم آموزش اباکوس را تولید کرد؟

همیشه دانشجویان زیادی با ما تماس گرفته و برای انجام پایان نامه خود، به دنبال یادگیری نرم افزار اباکوس بودند. فارغ تحصیلان زیادی هم هستند که برای پروژه های خود، افزایش سطح دانش و درک مهندسی و امور دیگر، نیاز به اباکوس دارند. برخی همکاران فعال نیز که نرم افزارهایی مانند ایتبس و سیف و سپ را یاد گرفته اند، می خواهندنرم افزار قدرتمند و معتبر جدیدی را یاد بگیرند که برای آنها یک امتیاز مهم محسوب شود.

تاکنون در فضای مجازی آموزش جامع و کاربردی برای نرم افزار اباکوس در هیچ سایتی ارائه نشده است. متاسفانه آموزش های موجود اباکوس هم یا به شکل کاربردی و پروژه محور نبوده و یا به قیمت های بسیار بالا ارائه شده اند که همه همکاران عزیز توان خرید آنها را نخواهند داشت. لذا در تیم آموزشی لرن سیویل تصمیم گرفتیم که این محصول را به شکلی تهیه کنیم که مانند سایر آموزش های قبلی، هم امکان خرید و استفاده برای عموم امکان پذیر بوده و هم کاربری که بابت فیلم هزینه ایی نموده است در پایان بتواند نیازهای خود را با اعتماد بنفس و ایده آل برطرف نموده و قدرت انجام پروژه های مورد نظر در آباکوس را داشته باشد.

چه کسانی به فیلم آموزش آباکوس نیاز دارند؟

دانشجویان و فارغ تحصیلان رشته های مهندسی عمران، مکانیک، طراحی صنعتی، مهندسی مواد و هوافضا و … تمام کسانی که می خواهند درک درستی از رفتار المان ها، قاب و سازه ها و … داشته باشند. از آنجا که اباکوس توان انجام انواع تحلیل های خطی و غیر خطی را دارد، یک نرم افزار فوق العاده دقیق و معتبر بین المللی مهندسی محسوب می شود که برای سطوح کارشناسی و مخصوصا بالاتر، یک ضرورت و نیاز اساسی محسوب می شود.

این فیلم را برای دانشجویان و فارغ تحصیلان عمران به شدت توصیه می کنیم! وقتی یک عضو سازه یا المانی را با اباکوس تحلیل و طراحی می کنید، تازه متوجه میشوید که این نرم افزار چه قابلیت هایی دارد و رفتار درست سازه چگونه بوده است. از شبیه سازی برخورد توپ پینگ پنگ به راکت گرفته تا طراحی دیوارهای برشی و اعضای سازه و فنداسیون و بدنه هواپیما و ….طراحی  همه چیز در اباکوس شدنیه! 

اگر شما برای پایان نامه یا هر پروژه مهندسی دیگر، جهت تحلیل یک عضو سازه، مانند دیواربرشی، مهاربند، تیر و ستون یا … بخواهید تغییر شکل ها، نیروها، مفاصل پلاستیک، تنش ها و … را آنالیز کنید ( خطی، پوش آور، تاریخچه زمانی، دینامیکی و .. )  یا اثر انفجار و نیروهای زلزله و … بر سازه را ببینید، آیا انتخابی بهتر از نرم افزار اباکوس سراغ دارید؟! حتما اساتید شما هم فقط اباکوس را پیشنهاد می کنند. اکنون فرصتی بی نظیر برای یادگیری این نرم افزار بی نظیر است!

ضرورت یادگیری اباکوس :

آباکوس یک نرم افزار تحلیل اجزای محدود است. تحلیل های بسیار دقیق و قابل اعتماد و قابل استنادی را ارائه می دهد. اگر می خواهید در رقابت فوق العاده دنیای مهندسی امروز جایی داشته باشید و حتی از دیگران جلوتر باشید، بروز بوده و بر نرم افزارهای قدرتمندی مانند اباکوس تسلط داشته باشید.

تمام دانشجویان کارشناسی ، مخصوصا ارشد و دکتری، گرایش های مختلف مهندسی عمران و مکانیک و برخی رشته های مهندسی دیگر، برای انجام پروژه های خود و مخصوصا پایان نامه های انها، نیاز فوق العاده ضروری به اباکوس دارند. بسیاری از مهندسین و فارغ تحصیلان هم بر حسب نیاز و یا علاقه به دنبال یادگیری این نرم افزار ارزشمند هستند. قطعا یادگیری اباکوس برای شما یک امتیاز ویژه محسوب شده و میتوانید با تسلط بر آن، درآمد خوبی هم کسب نمایید و از همه مهمتر، شما به عنوان یک مهندس، باید توان تحلیل نرم افزاری انواع سازه ها و یا قطعات مختلف فیزیکی را داشته باشید. لذا یادگیری اباکوس را یک ضرورت انکارناپذیر در دوره مدرن امروزی می دانیم!

سر فصلهای فیلم آموزش آباکوس سایت لرن سیویل :

 1. نگاهی مختصر به روش اجزای محدود
 2. معرفی نرم افزار آباکوس و آشنایی با ماژول به همراه تحلیل استاتیکی خطی تیر یک سر گیردار فلزی
 3. تحلیل استاتیکی غیرخطی پوش آور و چرخهای قاب خمشی فولادی متوسط یک طبقه یک دهانه فلزی
 4. تحلیل استاتیکی غیرخطی پوش آور قاب خمشی بتنی متوسط با دیوار برشی بتنی
 5. تحلیل مودال و تاریخچه زمانی قاب خمشی فولادی متوسط با مهاربند زانویی
 6. قاب خمشی فولادی متوسط با دیوار برشی فولادی بازشودار تحت بارگذاری انفجاری
 7. تحلیل حرارتی( آتش سوزی- قاب خمشی فولادی متوسط با دیوار برشی شیاردار قائم)
 8. تقویت تیر بتنی با FRPتحت تحلیل کمانشی خطی
 9. تحلیل استاتیکی غیرخطی پوش آور دیوار برشی مرکب
 10. تحلیل استاتیکی، مودال و تاریخچه زمانی سد و سد+ مخزن، سد+خاک، سد+مخزن+خاک
۵ فصل اول در سری اول و ۵ فصل دوم در سری دوم قرار دارند.

مشاهده فیلم راهنمای محتوای داخلی و فهرست مطالب فیلم آباکوس :

لطفا برای آشنایی با سرفصل ها و فهرست مطالب و محتوای این فیلم آموزشی، ویدئوی راهنمای زیر را مشاهده فرمایید که توسط خود مدرس محصول آباکوس، جناب آقای مهندس حسینی تهیه شده است:

برای دانلود فیلم بالا ( راهنما و فهرست مطالب ) لطفا  اینجا کلیک کنید.

توجه : به همراه فیلم آموزش اباکوس، فایل های تمرینات و پروژه انجام شده، جزوات آموزشی و پاورپوینت هایی نیز قرار داده شده است که به یادگیری و فهم بهتر مطالب بسیار کمک خواهد کرد.

چنانچه در مرحله خرید، دانلود و یا حین مشاهده فیلم آموزشی، ابهام و یا سوالی داشته باشیم چگونه ما را حمایت خواهید کرد؟

پشتیبانی لرن سیویل همواره در خدمت شما بوده و به شما مشاوره خواهند داد. پشتیبانی فوق العاده این سایت، از ویژگی های منحصر بفرد آن است. ضمنا شما با عضویت در گروه تلگرام لرن سیویل با هزاران نفر از همکاران خود در ارتباط بوده و در فضای مجازی نیز با شما همراه خواهیم بود. شماره تماس های ۰۹۱۸۵۸۸۶۰۵۷ – ۰۹۱۸۹۴۴۳۷۰۹  برای راهنمایی و پشتیبانی در دسترس شما هستند. ضمنا شما می توانید با مدرس فیلم آموزش اباکوس از طریق تلگرام نیز در ارتباط بوده و مشکلات آموزشی خود را برطرف نمایید.

آیا تخفیفی هم برای مشتریان در نظر دارید؟

بله. در اولین خرید ، یک کد تخفیف، همراه محصول خریداری شده دریافت می کنید که می توانید در خریدهای بعدی از آن استفاده نمایید. هر چند، با توجه به استراتژی سایت، مبنی بر ارائه محصولات با کمترین قیمت ممکن، قیمتی که بر روی محصولات گذاشته می شود، بسیار کمتر از ارزش محتوا و نیز نمونه های مشابه هستند.

اما برای خرید این محصول به دو روش می توانید اقدام نمایید:

۱) روش مسقیم اینترنتی : که روشی بسیار راحت و سریع می باشد.برای اینکار ( پس از آنکه وارد منوی فروشگاه شدید-  در قسمت بالای سایت روی عبارت خرید مستقیم محصول کلیک کنید. پس از آن اطلاعات خود را وارد کرده و ثبت سفارش کنید.

سپس به درگاه بانک منتقل می شوید. در آن قسمت اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کرده و پس از پرداخت، لینک های دانلود در اختیار شما قرار می گیرند و همیشه می توانید به این لینک ها دسترسی داشته و هر زمان که بخواهید آنها را دانلود نمایید.

همکار عزیز، در بالای سایت، زیر شاخه منوی پروفایل، بخشی به اسم دانلود ها وجود دارد که لینک های محصولات خریداری شده شما در آن نگه داری می شود که همیشه در دسترس شما خواهند بود و هر زمان که مایل باشید می توانید آنها را دانلود نمایید.

چنانچه با نحوه خرید اینترنتی آشنا نیستید، روی لینک روبرو کلیک کنید ( راهنمای خرید اینترنتی از سایت )

۲: روش کارت به کارت: در این روش شما مبلغ محصول مورد نظر را به شماره کارت  ۰۶۰۴ ۹۸۲۹ ۳۳۷۸ ۶۱۰۴ بنام وحیده کرمی نژاد واریز کرده و با پشتیبانی (۰۹۱۸۹۴۴۳۷۰۹-۰۹۱۸۵۸۸۶۰۵۷) تماس می گیرید تا لینک محصولات برای شما ارسال شود.

۳: روش خرید پستی: توصیه می شود برای خرید تنها یک محصول، از این روش استفاده نکنید. زمانیکه قصد سفارش دادن چندین محصول را داشته باشید، روش پستی بهتر است.برای راهنمای خرید پستی اینجا کلیک کنید. 

امکان خرید گروهی و چند کاربره:

واحد فروش ما این امتیاز را برای همکارانی که به صورت گروهی یا چند نفره خرید می کنند قائل شده است. به ازای هر نفر اضافه ۱۰ درصد تخفیف در نظر گرفته می شود. یعنی اگر شما ۴ نفری این یک محصول سی هزار تومانی را بخرید، مجموعا ۷۲۰۰۰ تومان پرداخت می کنید. یعنی ۱۲۰۰۰ تومان برای هر محصول تخفیف خواهید گرفت. سقف تخفیف خرید گروهی تا ۴۰ درصد می باشد.

 
آخرین محصولات سایت

  • فیلم آموزش طراحی دال های مجوف کوبیاکس و یوبوت
   فیلم آموزش طراحی دال های مجوف کوبیاکس و یوبوت
   • فیلم آموزش طراحی معماری برای پروژه های مسکونی
    فیلم آموزش طراحی معماری برای پروژه های مسکونی
    • فیلم آموزش تکلااستراکچر برای سازه های بتنی به زبان ساده
     فیلم آموزش تکلااستراکچر برای سازه های بتنی به زبان ساده
     • فیلم آموزش کاربردی تکلا استراکچر به زبان ساده
      فیلم آموزش کاربردی تکلا استراکچر به زبان ساده
      • فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری دوم
       فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری دوم
       • فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری اول
        فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری اول
        • آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی در ایتبس
         آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی در ایتبس
         • فیلم آموزش تری دی مکس به زبان ساده
          فیلم آموزش تری دی مکس به زبان ساده
          • فیلم آموزش کامل ایتبس ۹٫۷٫۴ |صفرتاصد سازه بتنی در ETABS9.7.4
           فیلم آموزش کامل ایتبس ۹٫۷٫۴ |صفرتاصد سازه بتنی در ETABS9.7.4
           • آموزش گام به گام طراحی سوله به روش LRFD با SAP2000
            آموزش گام به گام طراحی سوله به روش LRFD با SAP2000
            • فیلم آموزش تحلیل تاریخچه زمانی به زبان ساده
             فیلم آموزش تحلیل تاریخچه زمانی به زبان ساده
             • آموزش تصویری و کاربردی مقاومت مصالح ۱ به زبان ساده
              آموزش تصویری و کاربردی مقاومت مصالح ۱ به زبان ساده