فیلم آموزش نقشه کشی سازه بتنی بر اساس فایل ایتبس و سیف | آبدیت ۹۶

  آموزش نقشه کشی سازه بتنی بر اساس فایل محاسبات  ایتبس و سیف در نرم افزار اتوکد | جدیدترین بروزرسانی و ابدیت ۹۶ :

همکاران گرامی و کاربران عزیز سایت لرن سیویل به اطلاع می رساند فیلم آموزش نقشه کشی سازه بتنی که در سال ۹۵ توسط این سایت تولید و تقدیم شما بزرگواران گردید، اخیرا ابدیت و بروزرسانی شده و در حال حاضر مجموعه ایی بیش از چهارده ساعت فیلم آموزش موثر و کاربردی است که با هدف ورود حرفه ایی شما به بازار کار تولید شده است.

دوستانی که قبلا این مجموعه را تهیه کرده اند، بدون آنکه نیاز به پرداخت هزینه ایی باشد، می توانند فایل های بیش از هفت ساعت محتوای کاربردی اضافه شده به محصول را رایگان دانلود کرده و استفاده کنند. تمام کاربرانی که از سال گذشته این محصول را تهیه کرده اند می توانند به ابدیت های جدیدآن دسترسی رایگان داشته باشند.

در این سایت هر محصولی که ابدیت می شود، به صورت رایگان در اختیار مشتریان سابق قرار می گیرد. همکارانی که جدیدا قصد تهیه کردن این محصول و سایر اموزش ها را دارند نیز از این امکانات برخوردار خواهند بود و تمام فایل های قدیم و جدید محصولات را در اختیار خواهند داشت. ( مشاهده فروشگاه سایت )

چهارده ساعت فیلم آموزش کاربردی و موثر ترسیم و نقشه کشی سازه بتنی به صورت اجرایی *با هدف ارائه نقشه و پروژه به کمیسیون کنترل نقشه سازمان نظام مهندسی و ورود به بازار کار. برای مشاهده جزییات محصول روی لینک زیر کلیک فرمایید.

[button link=”https://www.lcivil.com/shop/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%da%af%d8%a7%d9%85-%d8%a8%d9%87-%da%af%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%82%d8%b4%d9%87-%da%a9%d8%b4%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%d9%87-%d8%a8%d8%aa%d9%86%db%8c/” type=”icon” newwindow=”yes”] فیلم گام به گام آموزش نقشه کشی سازه بتنی[/button]

برخی از ویژگی های این فیلم آموزشی:

-آموزش کامل ترسیم نقشه ها و دتایل های سازه بتنی منطبق با مقررات ملی ساختمان و چک لیست های کنترل نقشه نظام مهندسی

-آموزش ترسیم نقشه سازه بتنی با قاب خمشی + دیوار برشی + فنداسیون های نواری و گسترده ( اموزش کامل برای سازه های بتنی)

-آموزش کاربردی و به زبان ساده به نحوی که سطوح مبتدی تا پیشرفته را در بر می گیرد.

-ترسیم نقشه ها در نرم افزار اتوکد می باشد. نقشه های اجرایی بر اساس نتایج ورژن نرم افزار ایتبس ۹٫۷٫۴ و نیز ۲۰۱۵ هم چنین در نرم افزار سیف برای تمام ورژن ها توضیحات قابل بکارگیری می باشد.

-آموزش حرفه ایی و ۱۰۰% تضمینی کاربران به شرط تسلط کامل شما!

-آموزش در قالب مثال عملی و صفر تا صد ترسیم نقشه های اجرایی

-آموزش نقشه کشی سازه بتنی بر اساس نتایج نرم افزارهای قدرتمند ایتبس و سیف ( فرض را بر این گذاشته ایم که کاربر هیچ گونه آشنایی با این نرم افزار ها ندارد.

-ترسیم نقشه ها در نرم افزار اتوکد انجام گرفته و در حین آموزش نکات اجرایی سازه و دتایل ها هم تشریح می گردد.

-گرفتن خروجی های گرافیکی برای دفترچه محاسبات

-یادگیری تمام ضوابط میلگردگذاری، ( درصد مجاز، طول و قطر خم، اورلب، گیرایی، قطع آرماتور، محدودیت های هندسی، نکات اجرایی بسیار مهم و مسائل فوق العاده نرم افزاری )

-کنترل میلگردهای پیچشی طولی و عرضی، محاسبات آرماتورهای خمشی و برشی، آموزش روند کاری نقشه کشی برای تحویل پروژه به نظام مهندسی

-تشریح کامل ضوابط مبحث نهم ویرایش ۹۲ و آخرین تغییرات مقررات ملی در بحث نقشه کشی

-انجام صفر تا صد پروژه با حل مثال های عملی و کاربردی و کنترل های آیین نامه ایی به صورت همزمان و به زبان ساده

-آموزش تبادل نقشه میان نرم افزارهای ایتبس و سیف با اتوکد

-ترسیم انواع فنداسیون, تیپ بندی پی ها و میگرد های تقویتی , تیپ بندی ستون ها , پلان های تیر ریزی و تیپ بندی تیرها , دتایل های سازه بتنی , طراحی تیرچه ها , دتایل های دیواربرشی در سازه و پی و هر آنچه که برای ترسیم و در نهایت اجرای سازه های بتنی ساختمانی لازم است در این فیلم گنجانده شده است.

DETAILING CONCRETE

در این فیلم چگونه نقشه کشی سازه بتنی را یاد می گیریم؟!

در این فیلم آموزشی بی نظیر, که برای اولین بار در فضای مجازی ارائه گردیده است, مدرس, یک پروژه بتنی که در ایتبس و سیف طراحی شده است را انتخاب نموده و از صفر تا صد ترسیم نقشه ها و جزییات اجرایی سازه را به زبان ساده آموزش می دهد. آموزش کاملا پروژه محور بوده و یادگیری شما صد در صد تضمینی خواهد بود.

هر آنچه که شما برای ترسیم نقشه های اجرایی نیاز دارید , در این فیلم آموزشی گنجانده شده است. همانطور که عرض نمودیم, این آموزش با هدف آموزش کاربران جهت ارائه نقشه به کمیسیون کنترل نقشه و ورود به بازار کار می باشد. بسیاری از همکاران عزیز ما , پس از طراحی سازه در ایتبس وسیف, جهت ترسیم نقشه ها از نرم افزارهای گران قیمتی استفاده می کنند که در پایان نیازمند ویرایش خروجی ها می باشند. یعنی اینکه در هرصورت شما باید با اصول ترسیم دستی نقشه ها ( در اتوکد) آشنا باشید تا حتی بتوانید از این نرم افزارها با خیال آسوده استفاده کنید.

یا اینکه برخی دیگر از همکاران, ترسیم نقشه ها را به افراد دیگر واگذار کرده و این امر مستلزم پرداخت هزینه هایی خواهد بود. لذا در هر صورت شما به عنوان یک مهندس طراح سازه , باید نحوه ترسیم نقشه های اجرایی را بطور حرفه ایی آموخته و مسلط باشید که در این فیلم آموزشی این امکان برای شما ایجاد گردیده است.

استراتژی ارائه محصولات کامل آموزشی با قیمت بسیار ارزان ( تقریبا رایگان) از خواص تیم آموزشی لرن سیویل است که در مورد این محصول نیز صدق می کند. مدرس این فیلم مهندس فرزاد چمن آرا بوده که تاکنون فیلم های آموزشی زیادی از ایشان در این سایت منتشر گردیده است . من جمله آموزش طراحی سازه های بتنی و فولادی در ایتبس , آموزش ایتبس ۲۰۱۵ و سیف ۱۴, دیوارحائل و … اگر شما از مشتریان سابق سایت ما هستید, قطعا با سبک تدریس ایشان آشنا بوده و از تضمینی بودن یادگیری مطالب اطمینان دارید. از ما دعوت می کنیم با تهیه این فیلم بی نظیر آموزشی به انجمن محاسبین حرفه ایی لرن سیویل بپیوندید.

راهنمای دانلود بخش های جدید محصول ( بروزرسانی شده ) برای مشتریان سابق :

دوستان عزیزی که قبلا این محصول را تهیه کرده اند روی لینک زیر کلیک نموده و وارد صفحه محصول می شوند. سپس در قسمت پایین توضیحات ( پایین صفحه ) توضیحات لازم و لینک دانلود بخش های جدید قرار گرفته است که می توانید آنها را دانلود و طبق راهنما استفاده کنید.

[button link=”https://www.lcivil.com/shop/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%da%af%d8%a7%d9%85-%d8%a8%d9%87-%da%af%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%82%d8%b4%d9%87-%da%a9%d8%b4%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%d9%87-%d8%a8%d8%aa%d9%86%db%8c/” type=”icon” newwindow=”yes”] دسترسی به آبدیت محصول بروزرسانی شده – کلیک کنید[/button]

با آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان

 نظرات
 1. سلام و خسته نباشید با تشکر از اموزش بسیار خوب و دقیق شما واقعا مبحث تیرو ستون را عالی توضیح دادید ولی ای کاش در مورد دیوارهای برشی بیشتر توضیح می دادید . با تشکر از شما


آخرین محصولات سایت

  • آموزش مدلسازی سوله های خرپایی و قوسی در نرم افزار SAP
   آموزش مدلسازی سوله های خرپایی و قوسی در نرم افزار SAP
   • بررسی اشکالات اجرایی در سازه های بتنی
    بررسی اشکالات اجرایی در سازه های بتنی
    • فیلم آموزش طراحی دال های مجوف کوبیاکس و یوبوت
     فیلم آموزش طراحی دال های مجوف کوبیاکس و یوبوت
     • فیلم آموزش طراحی معماری برای پروژه های مسکونی
      فیلم آموزش طراحی معماری برای پروژه های مسکونی
      • فیلم آموزش تکلااستراکچر برای سازه های بتنی به زبان ساده
       فیلم آموزش تکلااستراکچر برای سازه های بتنی به زبان ساده
       • فیلم آموزش کاربردی تکلا استراکچر به زبان ساده
        فیلم آموزش کاربردی تکلا استراکچر به زبان ساده
        • فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری دوم
         فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری دوم
         • فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری اول
          فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری اول
          • آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی در ایتبس
           آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی در ایتبس
           • فیلم آموزش تری دی مکس به زبان ساده
            فیلم آموزش تری دی مکس به زبان ساده
            • فیلم آموزش کامل ایتبس ۹٫۷٫۴ |صفرتاصد سازه بتنی در ETABS9.7.4
             فیلم آموزش کامل ایتبس ۹٫۷٫۴ |صفرتاصد سازه بتنی در ETABS9.7.4
             • آموزش گام به گام طراحی سوله به روش LRFD با SAP2000
              آموزش گام به گام طراحی سوله به روش LRFD با SAP2000