ترسیم نقشه های اجرایی سازه با حداقل قیمت و زمان

ترسیم نقشه |ترسیم کامل انواع نقشه های اجرایی سازه فقط با ۳۵ هزار تومان در یک روز! بدون محدودیت متراژ و با بالاترین کیفیت:

ترسیم نقشه سازه :خدمتی دیگر از سایت لرن سیویل ” ترسیم کامل نقشه های اجرایی انواع سازه های بتنی مطابق ضوابط کنترل نقشه نظام مهندسی و آخرین ویرایش های مقررات ملی ساختمان ” با کمترین قیمت ممکن و تنها در کمتر از یک روز!

بدون محدودیت متراژ و مساحت زیر بنای پروژه ترسیم نقشه های اجرایی سازه با حداقل قیمت و زمان در خدمت شما همکاران عزیز هستیم.

در صورت عدم رضایت شما از ترسیم نقشه ها امکان استرداد و برگشت ۱۰۰ درصد هزینه بدون هیچ قید و شرطی از طرف ما تضمین می شود.

دانلود نمونه پروژه dwg دانلود نمونه پروژه pdf

تمام نقشه های اجرایی منطبق بر اصول مهندسی و کنترلی سازمان نظام مهندسی می باشد.

حجم مصالح مصرفی و لیستوفر پیوست نقشه ها تقدیم شما می گردد.

ترسیم نقشه ها با بالاترین کیفیت و گرافیک عالی خواهد بود.

ترسیم نقشه ها در فرمت اتوکد و قابل ویرایش تقدیم می گردند.

چنانچه پیشنهاد شود با فرمت پی دی اف نیز نقشه ها ارائه خواهند شد.

هزینه انجام پروژه شما و ترسیم نقشه ها:
قیمت نهایی برای هر پروژه ۳۵ هزار تومان بوده و برای پروژه های بالاتر از ۱۰۰۰ متر به ازی هر متر ۵۰ تومان دریافت می گردد. چنانچه پروژه بالای ۱۰۰۰ متر دارید از طریق کارت به کارت پرداخت را انجام دهید.(شماره کارت۶۱۰۴۳۳۷۸۹۸۲۹۰۶۰۴وحیده کرمی نژاد)

یعنی تا هزار مترمربع برای هر متر ۳۵ تومان و بالاتر به ازای هر متر مربع زیر بنا ۵۰ تومان محاسبه می شود که هیچ جای دیگری با این هزینه نقشه های اجرایی ترسیم نمی شود! می توانید سرچ کنید و به این موضوع را بررسی کنید.

ترسیم و کنترل نقشه ها توسط دکتر پورنصرت انجام خواهد شد. (از اعضای هیئت علمی سایت لرن سیویل)

برای سفارش پروژه  اینجا  کلیک کنید.

ترسیم نقشه پروژه سازه های فولادی نیز پذیرفته می شود. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

کافیست که فایل محاسبات سازه که با نرم افزار ایتبس و سیف ( تا ورژن ایتبس ۲۰۱۵ و سیف ۲۰۱۴) را برای ما ارسال نموده و در یک روز تمام نقشه ها را با کیفیت و مشخصات مذکور دریافت نمایید.

توجه: چنانچه مایل باشید عملیات تحلیل و طراحی کامل سازه شما با ایتبس و سیف و منطبق بر قوانین طراحی و آیین نامه ها و خواست کنترل نقشه نظام مهندسی علاوه بر ترسیم نقشه ها پذیرفته می شود.

شماره تماس: ۰۹۱۸۵۸۸۶۰۵۷   –   ۰۹۱۸۹۴۴۳۷۰۹    چمن آرا   
برای سفارش پروژه  اینجا  کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر در ادامه (چگونگی و کیفیت ترسیم نقشه ها ) :

تمام دتایل های اجرایی سازه و فنداسیون برای تمام سیستم ها تقدیم می گردد:

ترسیم نقشه پلان های تیرریزی :
با جزئیات کامل شامل تیرها، جهت تیرچه ها یا دالها، تیپ بندی تیرها، تای بیم ها، جهت قرارگیری و ابعاد ستون ها، آکس بندی ها و اندازه گذاری های مربوطه و….
ترسیم نقشه مقاطع طولی تیرها :
با میلگردهای اصلی، میلگردهای تقویتی، قطع و خم مناسب، ابعاد ستون های پائین و بالا، طول و شماره POS میلگردها، سایز، فاصله و POS خاموتها، علائم مناسب جهت نشان دادن مقطع تیرها، دتایل های مناسب جهت تغییر ارتفاع مقطع طولی تیرها، آکس بندی ها و اندازه گذاری های مربوطه

ترسیم نقشه مقاطع عرضی تیرها :
با نامگذاری مناسب و در نقطه دلخواه کاربر، اندازه گذاری دقیق برای ابعاد تیر، پوشش میلگرد، فاصله آزاد میلگردهای بالا و پائین، امکان تعیین حداقل فاصله برای گروه کردن میلگردها، خاموت ها و سنجاقی ها

ترسیم نقشه پلان های ستون گذاری :
شامل تیپ بندی ستون ها، ابعاد، شکل و جهت قرارگیری ستون ها، آکس بندی و اندازه گذاری های مربوطه

ترسیم نقشه مقاطع ارتفاعی ستون ها :
شامل ترازهای فونداسیون و طبقات، میلگردهای طولی ستون ها همراه با طول و POS مربوطه، خاموت گذاری ستون ها همراه با فاصله، سایز و POS مربوطه، خاموتهای اضافی بین طبقات، خاموت های اضافی زیرتراز فونداسیون، نامگذاری مناسب برای مقاطع عرضی ستون ها

ترسیم نقشه مقاطع عرضی ستون ها :
شامل، نامگذاری مناسب، اشل گذاری مناسب، ابعاد و شکل مقطع، اندازه گذاری مقطع و پوشش روی آرماتور، سایز و تعداد آرماتورهای مورد استفاده

فونداسیون پیشرفته
ترسیم نقشه سفره های آرماتور اصلی بالا و پائین :

– آرماتورهای اصلی در فونداسیون ها نقش آرماتور حداقل، آرماتورافت و حرارت و گاهی با توجه به گستردگی آرماتورهای تقویتی مورد نیاز، به صورت عمده نقش آرماتور محاسباتی را بازی می کنند.
در این بخش فونداسیون پیشرفته مهندس سازه در پانل مدیریتی قطر، فاصله ویا درصد(بزودی) آرماتورهای اصلی بر اساس آئین نامه مورد استفاده را مشخص می نماید. سپس بر اساس این موارد پلان آرماتور گذاری اصلی ترسیم می شود. لازم به توضیح است که کاربر می تواند برای هر نوار به صورت جداگانه این پارامترها را مشخص نماید.
بر اساس هندسه فونداسیون و مواردی که کاربر مشخص نموده است ، پلان آرماتورهای اصلی شامل آرماتورهای اصلی افقی، آرماتورهای اصلی قائم، دامنه آرماتورگذاری، فاصله آرماتورها در پلان ترسیم می گردد. علاوه بر آرماتورهای اصلی، پلان فونداسیون، آکس گذاری، اندازه گذاری پلان، ترازهای ارتفاعی، محل مقاطع عرضی و جزئیات دیگر نیز ترسیم می شود.

ترسیم نقشه سفره های آرماتور تقویتی بالا و پائین :

آرماتورهای تقویتی مازاد آرماتور مورد نیاز نسبت به آرماتور اصلی برای عملکرد کامل فونداسیون را تامین می نمایند. مدیریت آرماتورهای تقویتی در چیدمان و محل قطع آنها از چالش های مهندسین طراح است. در فونداسیون پیشرفته این موارد توسط سه پارامتر Disregarding Length, Tolerance of Bars Length, Joining Gap مدیریت می شوند.

با تغییر این پارامترها مهندس طراح می تواند حداکثر فاصله ای که آرماتورها در کمتر از آن به یکدیگر می پیوندند، حداکثر طولی که لایه های تقویتی را از یکدیگر متمایز می نماید و حداکثر طولی که می توان از آرماتور تقویتی صرفنظر نمود را مشخص نماید. پس از تعیین این پارامترها سفره های آرماتور تقویتی به صورت اتوماتیک ترسیم می گردند.
بر اساس هندسه فونداسیون و مواردی که کاربر مشخص نموده است ، پلان آرماتورهای تقویتی شامل آرماتورهای تقویتی افقی، آرماتورهای تقویتی قائم، دامنه آرماتورگذاری، فاصله آرماتورها در پلان ترسیم می گردد. علاوه بر آرماتورهای تقویتی، پلان فونداسیون، آکس گذاری، اندازه گذاری پلان، ترازهای ارتفاعی، محل مقاطع عرضی و جزئیات دیگر نیز ترسیم می شود.

ترسیم مناطق مورد نیاز برای تقویت برش یکطرفه و آرماتورگذاری مربوطه :

کنترل برش یکطرفه از جمله موارد ی است که باید در طراحی فونداسیون ها لحاظ گردد. این پارامتر در نسخه های قدیمی تر SAFE کنترل نمی گردید و اکنون در SAFE14 کنترل می گردد. براساس کنترل های انجام شده امکان دارد در مناطقی از طول نوارها نیاز به تقویت فونداسیون برای برش یکطرفه باشد. به این منظور فونداسیون پیشرفته علاوه بر مشخص نمودن این مناطق در صوزت نیاز سایز و تعداد آرماتورهای برشی مورد نیاز را نیز روی پلان تقویت برش یکطرفه مشخص می نماید.
پلان ترسیم تقویت برش یکطرفه شامل چیدمان، انداره، دامنه، تعداد و شکل آرماتورهای تقویتی مورد نیاز برای برش یکطرفه می باشد.

ترسیم مناطق مورد نیاز برای تقویت برش پانچینگ و آرماتور گذاری مربوطه :
برش پانچینگ از مواردی است که مورد توجه ویژه مهندسان طراح برای بررسی و تقویت است. SAFE14 میزان تنش برشی و سطح پانچ را برای برش پانچینگ مشخص می نماید. در مواردی که ضخامت فونداسیون جوابگوی تنش پانچ نمی باشد، آرماتور محاسبه شده برای تحمل کل نیروی برش پانچ براساس آئین نامه ACI و پارامترهای مورد نظر کاربر مشخص و در پلان فونداسیون جانمائی می شود.

ترسیم نقشه ایزومتریک از فونداسیون به صورت سه بعدی :

با تعیین زاویه دید از طرف کاربر، نمای سه بعدی فونداسیون برای درک بهتر از هندسه مورد اجرا ترسیم می گردد.

ترسیم نقشه مقطع فونداسیون و جزئیات چاهک آسانسور :
کاربر می تواند با ترسیم خط مقطع روی پلان وضعیت آرماتورگذاری در مقطع مشخص شده را ترسیم نماید. چنانچه خط مقطع چاهک آسانسور را قطع کند، جزئیات آرماتور گذاری و ابعاد چاهک دقیفا ترسیم می شود.

سایر امکانات :

امکان ترسیم نقشه فونداسیون و دال های یک یا چند پروژه و در ترازهای مختلف به صورت یکجا
– کنترل ضوابط آئین نامه ای برای آرماتورهای طولی، برش یکطرفه و برش پانچینگ
– هماهنگی کامل با SAFE12 و SAFE14
– نمایش آرماتورهای چاهک آسانسور در پلان آرماتور گذاری
– امکان مدیریت لایه، رنگ، فونت و سایر اجزاء گرافیکی (در دست تهیه)
– امکان ترسیم نقشه پلان قالب بندی
– امکان ترسیم نقشه دال‌های تخت همراه با کتیبه

دیواربرشی پیشرفته
مقطع ارتفاعی دیوار :
ترسیم و ارائه جزئیات نمای ارتفاعی از همه ی بازوهای دیوار ، تر سیم دیوارهای دارای Opening ، ترسیم شکل سه بعدی دیوار، نمایش محلSpandrel در مقطع ارتفاعی

مقطع عرضی دیوار :
ترسیم و ارائه جزئیات مقطع دیوار بدون محدودیت در شکل هندسی مقطع، فولاد گذاری ویژه المان مرزی

جزئیات تیر Spandrel
ترسیم تیر Spandrel با جزئیات کامل اعم از آرماتورگذاری قطری (Diagonal)، طولی و عرضی

جزئیات سقف تیرچه و بلوک

تهیه لیستوفر و مقادیر وزن و حجم مصالح بتن و آرماتور
تهیه لیستوفر میلگردهای طولی، خاموتها و سنجاقیهای مربوط به تیر، ستون، دیوار برشی، فونداسیون

محاسبه حجم بتن :
حجم بتن کلیه المانهای تیر، ستون، دیوار و دال را محاسبه و نتایج را به صورت جدول به تفکیک طیقات و المانها در واحد وزن و یا حجم نمایش می دهد.

برخی از تصاویر پروژه های اجرا شده :

۵kjhkih ۴kj ۳ljlk ۲ljpo lkh ۸oiy

کافیست که فایل محاسبات سازه که با نرم افزار ایتبس و سیف ( تا ورژن ایتبس ۲۰۱۵ و سیف ۲۰۱۴) را برای ما ارسال نموده و در یک روز تمام نقشه ها را با کیفیت و مشخصات مذکور دریافت نمایید.

توجه: چنانچه مایل باشید عملیات تحلیل و طراحی کامل سازه شما با ایتبس و سیف و منطبق بر قوانین طراحی و آیین نامه ها و خواست کنترل نقشه نظام مهندسی پذیرفته می شود.

شماره تماس: ۰۹۱۸۵۸۸۶۰۵۷   –   ۰۹۱۸۹۴۴۳۷۰۹    چمن آرا   

برای سفارش پروژه  اینجا  کلیک کنید.

اگر در سایت لرن سیویل ایتبس ، سیف و سایر نرم افزارهای مهندسی عمران و معماری را به طور حرفه ایی یاد نگیرید، مطمئن باشید هیچ جای دیگری آنها را نخواهید آموخت!

در ادامه لیست برترین محصولات آموزشی سایت لرن سیویل را مشاهده می فرمایید.برای مشاهده توضیحات کامل هر محصول، روی آن کلیک نمایید.
کتاب گام به گام آموزش کاربردی ایتبس ۲۰۱۵ و سیف ۲۰۱۴ تصویری وبه زبان ساده , فیلم آموزش طراحی سازه های بتنی با دیوار برشی در ایتبس ۲۰۱۵ ( ۱۴ ساعت ), فیلم آموزش تحلیل دینامیکی در ایتبس, فیلم آموزش کامل سیف ۲۰۱۴ به زبان ساده,فیلم آموزش کنترل های سازه ایی و آیین نامه ۲۸۰۰ زلزله در ایتبس و سیف,فیلم آموزش طراحی سازه های فولادی به روش حدی LRFD در ایتبس ۲۰۱۵”به زبان ساده”,فیلم آموزش اتوکد برای مهندسین & فیلم آموزش طراحی دیوار حائل در ایتبس,فیلم آموزش گام به گام طراحی سازه بتنی در ایتبس ۲۰۱۵ ,فیلم آموزش گام به گام ترسیم نقشه های اجرایی بتنی بر اساس نتایج ایتبس و سیف,فیلم آموزش کاربردی طراحی دال های بتنی در ایتبس و سیف,فیلم آموزش نقشه کشی سازه های فولادی بر اساس نتایج ایتبس و سیف,فیلم آموزش کامل نقشه کشی معماری,۴۰ ساعت آموزش کامل مقاومت مصالح,فیلم آموزش کامل و کاربردی تحلیل تاریخچه زمانی,فیلم آموزش کامل طراحی سوله در سپ sap2000,فیلم آموزش ایتبس ۹ برای سازه های بتنی ,فیلم آموزش تری دی مکس در معماری+اتوکد ۳بعدی+ویری به زبان ساده,انجام خدمات ترسیم نقشه های اجرایی سازه های بتنی و فولادی
LCIVIL.COM (2)
همکار عزیز:

نظرات شما مایه دلگرمی ما و باکیفیت تر شدن مطالب سایت  میشود . خواهشمندیم در پایین همین صفحه نظرات خود را درباره این پست, بگذارید.متشکریم.

در ادامه نظر برخی از کاربران عزیز سایت ال سیویل را مشاهده میفرمایید:

برای مشاهده نظرات سایر مشتریان و کاربران سایت لرن سیویل “ اینجا کلیک کنید.

مهندس عزیز، صفحات این سایت کاملا بروز و ابدیت می باشد. از شما دعوت می کنیم برگه ها و صفحات متنوع سایت خودتان را بازدید نمایید. هدف ما خدمت به همکاران و جلب رضایت شما سروران گرانقدر است. بابت حضورتان متشکریم.

بهترین و بی نظیرترین کتاب ها و فیلم های آموزشی مهندسی عمران و معماری را از سایت لرن سیویل تهیه نمایید
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

کانال تلگرام سایتسوپرگروه تلگرام سایتویدیوهای ما در یوتیوب صفحه فیسبوک مالرن سیویل در گوگل پلاسپیج تویتر سایت ما
با تشکر فرزاد چمن آرا       مدیر سایت لرن سیویل “مرجع تخصصی آموزش نرم افزارهای شرکت CSI امریکا”

از اینکه لرن سیویل را انتخاب کرده اید، سپاسگزاریم. ما را از نظرات خود محروم نفرمایید.
مطالب، محتوا، کتاب، پروژه و یا هر موضوعی که به آن نیاز دارید را از لرن سیویل، سایت خودتان بخواهید.
سعی خواهیم نمود خواسته شما را در حداقل زمان تامین نماییم. برای این منظور در قسمت نظرات هر مطلب، پیام خود را بگذارید.

شماره تماس پشتیبانی سایت: ۰۹۱۸۵۸۸۶۰۵۷ و ۰۹۱۸۹۴۴۳۷۰۹

lerncivil
آخرین محصولات سایت

  • آموزش مدلسازی سوله های خرپایی و قوسی در نرم افزار SAP
   آموزش مدلسازی سوله های خرپایی و قوسی در نرم افزار SAP
   • بررسی اشکالات اجرایی در سازه های بتنی
    بررسی اشکالات اجرایی در سازه های بتنی
    • فیلم آموزش طراحی دال های مجوف کوبیاکس و یوبوت
     فیلم آموزش طراحی دال های مجوف کوبیاکس و یوبوت
     • فیلم آموزش طراحی معماری برای پروژه های مسکونی
      فیلم آموزش طراحی معماری برای پروژه های مسکونی
      • فیلم آموزش تکلااستراکچر برای سازه های بتنی به زبان ساده
       فیلم آموزش تکلااستراکچر برای سازه های بتنی به زبان ساده
       • فیلم آموزش کاربردی تکلا استراکچر به زبان ساده
        فیلم آموزش کاربردی تکلا استراکچر به زبان ساده
        • فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری دوم
         فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری دوم
         • فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری اول
          فیلم آموزش نرم افزار آباکوس | سری اول
          • آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی در ایتبس
           آموزش طراحی سازه فولادی با دیواربرشی بتنی در ایتبس
           • فیلم آموزش تری دی مکس به زبان ساده
            فیلم آموزش تری دی مکس به زبان ساده
            • فیلم آموزش کامل ایتبس ۹٫۷٫۴ |صفرتاصد سازه بتنی در ETABS9.7.4
             فیلم آموزش کامل ایتبس ۹٫۷٫۴ |صفرتاصد سازه بتنی در ETABS9.7.4
             • آموزش گام به گام طراحی سوله به روش LRFD با SAP2000
              آموزش گام به گام طراحی سوله به روش LRFD با SAP2000